Povodne na severovýchode Brazílie si vyžiadali takmer 40 mŕtvych a vyše 100 000 ľudí je bez domova. Video doprevádza smutná hudba.

Chvíľu vyčkáme a uvidíme, čo budeAutor: kaligula20 283 videní

Povodne 2013Autor: lucasinoo4 764 videní

Povodeň São CarlosAutor: dakar15 796 videní

Povodeň HandlováAutor: dudlik0911 614 videní

Povodeň Handlová 2Autor: dudlik096 451 videní

Povodeň HandlováAutor: dudlik096 513 videní

Povodeň HandlováAutor: dudlik095 481 videní

Muža v Olomouckom kraji zmietla voda,Autor: bastardxxx20 299 videní

Príval vodyAutor: tigrica42 629 videní

Austráliu zasiahli povodneAutor: amenofus10 959 videní

Rýchla povodeňAutor: henrich1865 441 videní

Rýchla povodeň (Argentína)Autor: henrich1865 541 videní

Počet lôpt na pláži počas horúceho dňa vAutor: uhorkac8 079 videní
duke pred 13 rokmi a 4 m
To je tak rozburene že to vitka do riťi aj dunaj velkosťou :D
patricius999 pred 14 rokmi a 6 m
to všetko robi to skur*ene oteplovanie :(
kacala pred 14 rokmi a 11 m
toto vidiet na vlastne oci.... to je sila zivlu ece dobre ze sa pozeraju zhora ale 40 mrtvich :(
monika33 pred 15 rokmi a 11 m
Čo by chceli ? :D :D .. tí majú Niagare hned cez cestu :D ..ale nie :) .. je mi ich lúúúto :P
maxide pred 15 rokmi a 11 m
dosť škaredé,ale divadlo pekné
warpo pred 15 rokmi a 12 m
hudba jak z Mexickej telenoveli kedy Chuan pošle do p... nejaku tu Seňoru :D
webino pred 15 rokmi a 12 m
Hudba dobre vec alesmutna :-(
k3ls0 pred 15 rokmi a 12 m
Nech si dalej vyrubuju pralesi a pobere ich vsetkych nie len 40
gringgo pred 15 rokmi a 12 m
by som chcel vedet s kerej riti sa zobralo tolko vody......ale je to krute
sniper87666 pred 15 rokmi a 12 m
krasa.. koniec sveta 2012 sa blizi
kikoki pred 15 rokmi a 12 m
chudáci :( ale ta hudba sa tam nehodi
lilibabika pred 15 rokmi a 12 m
a ine problwmy nemate len hudbu rozoberat ludia prisli o zivot o strechu nad hlavou
lilibabika pred 15 rokmi a 12 m
a jaka je ta hudba diskotekova? je smutna
rainbowsix pred 15 rokmi a 12 m
chudáci... a inak toto nieje smutná hudba
zajosvk pred 16 rokmi
podla mna mozme byt radi ze sme mali povodne ake sme mali oproti tomu no kua
mariannn pred 16 rokmi
ooh ta keby takato povoden príde na SVK ta odnese pol slovenska taka voda :D
acesko pred 16 rokmi
hm ale futbal hrat vedia
miguelcervantes pred 16 rokmi
toto nie je smutná hudba...to je hudba k nejakej živej panoráme, nie k živelnej pohrome
horvos pred 16 rokmi
anech cely svet zmetie velka voda a nech sa zachrania len 2 komare a 3ja buzeranti je mi to jedno tento materialisticky svet stoji za pi..
7majo7 pred 16 rokmi
akože ta hudba tam " fakt sedí "