Takto to dopadne keď nemajú v obchode jej obľúbenú fľašu...

Fľaša na exAutor: benyxxxxx25 977 videní

Keď miluješ pivo, nie je čo riešiť!Autor: risebe18 465 videní

Fľaša sa do davu nehádže!Autor: zabozako46 448 videní

Ako otvoriť fľašu vína topánkouAutor: moriak67 922 videní

Ryšavka vypila na ex fľašu pálenky (Brazília)Autor: rudy11176 822 videní

Pepsi fľaša natlakovaná na 8 atmosfér Autor: jurajmoravcik60 425 videní

To je moja fľaša!Autor: l3bron36 780 videní

Dostal som smäd!Autor: zlobor18 660 videní

Najnebezpečnejšie spôsoby ako otvoriť fľašuAutor: cocacola41 627 videní

Silák a plastová fľašaAutor: tigrica51 063 videní

To čo si kúpil za pivo?Autor: majklnajt35 662 videní

Ako postaviť fľašu a pohár z mincíAutor: zajacit3 753 videní

Ako otvoriť víno zapaľovačomAutor: internetomsvetom21 962 videní
ein pred 13 rokmi a 9 m
V tom videu ide o to , že ju nechceli pustiť zamestnanci na Wc ... dávnejšie to písali niekde.
karfiolman pred 16 rokmi
asi hladal Bubli bum :]
vindiesel pred 16 rokmi
skoda chlastu
luriel pred 16 rokmi
teda ak tam bol taky drahy alkohol
luriel pred 16 rokmi
toto nepochopim ja keby som bol len zakaznik ju z ade vytiahnem von a trochu preplieskam aby nemusela platit tolko tisicok EUR
lowskill pred 16 rokmi
Ja sa na to nemôžem pozerať :-(
19winco91 pred 16 rokmi
asi do ameriky dosiel namiesto Rumu Um a chlapik nevie najst svoj milovany rum tak vyvadza :D
masliak77 pred 16 rokmi
to vyzera na nejaku abstinujucu akoholicku asi ju moc vabil ten chlast ... :D
shift pred 16 rokmi
SBS nic?
noogai3 pred 16 rokmi
dobreee, to vino nebo co to je na zemi, vypada jako krev
vtipalek789 pred 16 rokmi
phana ja bi som tam skocil a bral te flasky jak o zivot !! aspon bi bolo na vecer co pit xDD
damii pred 16 rokmi
uz len vrecko ladu , slamky a koktail party sa moze zacat.
com3533 pred 16 rokmi
drahocený alkohol !!! trest smrti !! :D
lukas1pp pred 16 rokmi
Človek si nema v čase krizy za čo kupit jedno poldeci a slečinka si tu rozbija cele flaše
mirecc0 pred 16 rokmi
tolka skoda
krucko pred 16 rokmi
a alkohol tiekol potokom :D
samotarik1 pred 16 rokmi
jezismankote tolka skoda, radsej vypit mala
dux pred 16 rokmi
Kde mam svoje čučo????
trip pred 16 rokmi
plakat sa mi chce ked to vidim :.(
vergilius pred 16 rokmi
Chcel by som ho vidieť, keby si išiel do obchodu zo zbraňami kúpiť zbraň :D:D