Mačiatko má dve tváre - dvojo úst, dva nosy, štyri oči a dve ušká. Táto anomália sa stáva len zriedka,ale už s tým nik nič neurobí...

Chlapík s dvomi tváramiAutor: gaun3r6710 537 videní

Dieťa s dvomi tváramiAutor: erwee120523 202 videní

Roztomilé mačiatkoAutor: kozarohata28 193 videní

Mačiatko sa hrá z notebookomAutor: sladka928 824 videní

MačiatkoAutor: biolog81 936 videní

Unavené mačiatkoAutor: marlborka20117 564 videní

Maznavé mačiatkoAutor: seko040835 547 videní

Preplieskané mačiatkoAutor: biolog99 722 videní

Drobné mačiatkoAutor: cukri33 799 videní

Zlaté mačiatkoAutor: seko040839 848 videní

Hladné mačiatkoAutor: ayumu7740 938 videní

Hladná cicaAutor: mondragora194 867 videní

Ešte raz sa ho dotkni a uvidíš!Autor: tigrica89 773 videní
fajnchalanisko pred 11 rokmi a 11 m
následok vnútromaternicového kanibalizmu, keď jeden plod absorbuje druhý. U ľudí to je tiež známe, najmä Ázii.
bohus57 pred 13 rokmi a 6 m
Ta baba v 0:31 vyzerá horšie :D
wing pred 14 rokmi a 5 m
asi mam seleny gomez ta pani
0usej00 pred 14 rokmi a 7 m
Aké malinké :) Chcem jednu do ruky.
marianka79 pred 14 rokmi a 11 m
aj tá panička má divnú hlavu s tými vlasmi teda..............
janoxix pred 15 rokmi a 1 m
bude im treba davat viac zrat
alusenko pred 15 rokmi a 3 m
Chuda male mozno keby malo 1 hlavu by molo velmy pekne ale takto
andy1822 pred 15 rokmi a 4 m
chudacik maciatko :( :(
killerko555 pred 15 rokmi a 5 m
hahahhah
ik007 pred 15 rokmi a 5 m
chudacik maciatko:(:(:(:(
stanusska pred 15 rokmi a 7 m
ake kerasne maciatko ta bude mat kruty zivot
ja22 pred 15 rokmi a 8 m
ja by som to dala skantrit.viem ze je to krute ale maca sa trapi velmki.aspon by to mala za sebou a netrapilo sa tolko
evuskadanulkova pred 15 rokmi a 8 m
chudatko xlasneee ...
indor pred 16 rokmi
Cernobil
bellamosse pred 16 rokmi
chuuda :P
cartis pred 16 rokmi
na oravskom hrade je vypreparovaná koza ktorá vyzerala rovnako
dadynko pred 16 rokmi
chudacik ako sa trapi to mjaukanie znamena ze ho to boli.
gza pred 16 rokmi
je to dvojhlavý drak
dhsnikers pred 16 rokmi
chuda by som ho utratil by sa iba trapilo!
tomoxo pred 16 rokmi
černobyľ :D