Iya Traore - futbalový freestylista Rodák z africkej Guiney Iya Traoré je azda najlepší francúzsky freestylista.

Futbalový freestylista v ParížiAutor: linn13103 114 videní

Neuveriteľný futbalový freestyleAutor: somarik0usaty45 398 videní

Futbalový klasik 2Autor: cukri4 176 videní

Futbalový klasikAutor: cukri4 354 videní

Futbalový freestyle v LondýneAutor: vincentvega19 179 videní

Freestyle futbal LuciaAutor: futbaaal22 229 videní

Futbalový FreestyleAutor: zdenkoha14 345 videní

Freestyle futbalAutor: cristiano30 293 videní

Aylin Yaren - Futbalový freestyleAutor: chester52 946 videní

Dedinský Freestyle 3Autor: oynik12 799 videní

Kúzelník s basketbalkou - Tommy BakerAutor: l3bron22 712 videní

Dedinský Freestyle 2Autor: oynik7 123 videní

Trik s loptou (eclipse)Autor: pattofreestyle4 548 videní
16spartan17 pred 15 rokmi a 7 m
spravim 15 konickov a mam dost :D viac nedam :D a on si to robi
ming1023 pred 15 rokmi a 11 m
super pekne video 5 ... a niektore vem aj ja :D
sniper87666 pred 15 rokmi a 12 m
super pecka video 5... no len som rad ze sa udrzal na tej lampe
sulec pred 16 rokmi
kde bolo presne to miesto?..pytam sa len tych ktory ho videli?..je to pariz?...
adolengyel pred 16 rokmi
no drzal to na neakej tycke to bolo pekne a keby s tej lampy skocil este salto vzad a pekne by mu drzala bolo by to good :)
psych0 pred 16 rokmi
to co za priteplena skladba mu tam hra ? :D:D:D whitney huston mam dost :D:D:D
jumbo pred 16 rokmi
toho typka som tam videl nazivo :)
hallky pred 16 rokmi
No jak to ten chalan robí ?! Ja sa môžem aj pretrhnúť a nič z toho :(
krucko pred 16 rokmi
frajo :D
cactus333 pred 16 rokmi
respekt...je to proste borec :)
surovec pred 16 rokmi
perfektne 5* +oblubene... len pozor na tu lampu trochu sa kivala :D :D
pucher pred 16 rokmi
Azda áno:) 5*
roccio pred 16 rokmi
ide mu to :)
peace pred 16 rokmi
Je fakt dobrý,klobúk dole :) 5*
vlkodaw pred 16 rokmi
noo pekne číslo :D
rapper pred 16 rokmi
sorry trochu som sa sekol :D
rapper pred 16 rokmi
ty by si ani na strom neviliezol tak ticho
19winco91 pred 16 rokmi
dnes uz treba vymyslat vsetko mozne aby z nas opadol ten stres velky lebo nas zabije :)
renka pred 16 rokmi
pekne
nyx pred 16 rokmi
stylove :) obdivujem takych ludi ktory sa vyberu na ulicu a spestria den "obycajnym" ludom, mna osoobne velmi potesi ked sa prejdem po hlavnej a vidim tam roznorodych umelcov :) pravych umelcov