Foto zábery z okna, každý deň jeden. Od 11.04.2010 do 19.05.2010.

Vo vzduchu už rozvoniava jarAutor: hlavotis24 639 videní

Relax v prírodeAutor: brendonpk3 165 videní

Jar v SmoleniciachAutor: videoproduction6 974 videní

Hymna MS 2010 vo futbale v JARAutor: themajoxyz66 607 videní

Maradona vs. kameramanAutor: benyxxxx5 379 videní

Jarné prebúdzanieAutor: jurkozbojnik17 876 videní

Šťastná to korytnačka (JAR)Autor: predstojnica22 479 videní

Giovanni van Bronckhorst - gólAutor: themajoxyz7 825 videní

Hymna MS vo futbale 2010Autor: mato19729 086 videní

28.4. 2013Autor: markusferrari2 486 videní

21.4.2017. Zima v StratenejAutor: pinokiofromtokio2 237 videní

Hurá, je tu jar!Autor: internetomsvetom2 584 videní

V Polsku na JarAutor: mangooo5 643 videní
neller pred 15 rokmi a 7 m
niečo užastne aka je priroda tajuplna aj ked priroda dokaže bez nas stale fungovat my bez ne nie :) tak prečo ju stale niekto niči? :::)))
havfun pred 16 rokmi
krásny výhľad
lubiak pred 16 rokmi
pekné pekné, normálne sa mi nechce veriť že to ide po dni, riadne zmeny..
amfetamin pred 16 rokmi
fakt super praca :)
remensk pred 16 rokmi
Krása kto sa na tom nemakal tak pochvala
booomproduction pred 16 rokmi
no tak 5 fotiek denee a mas vetsiu pecku :)
norbes pred 16 rokmi
hhaa fasacky vyhlad na cintorin :D :D :D
pucher pred 16 rokmi
:) 5* A vidím, že máme podobných susedov:) Tiež bývam kúsok od cintorína:D
cactus333 pred 16 rokmi
5* velmi pekne..aj ked pred cintorinom byvat a v jeseni to musi vyzerat celkom smutne...a k tej zahade miznuceho stromu...Slnko zasvietilo do cocky kamery a oraz sposobil ze vrchol stromu nie je vidiet ae spodok je :D
majesty11 pred 16 rokmi
priroda je taka carovna, len mi je luto ako ju dokazu niektori ludia nicit :(
katribodkit pred 16 rokmi
za 5,najprv som myslel ze to zrobil prispievatel s nickom fotograf ...
rapper pred 16 rokmi
priroda je krasna (cez jar a leto, :D)
werwer pred 16 rokmi
Len mi je divné, že aj ten najmenší konárik sa ani neppohne po celý čas. To tam máte celý rok bezvetrie?:) a v 00:53 ti vpravo hore zmyzol celý strom:))
19winco91 pred 16 rokmi
na dobrom mieste byvas :) kde je klud, pokoj to mas super hej :) vela ludi vravi ze okolie cintorina nejlepsie posobi na ludsku pohodu a vie kludne rozmyslat atak :)
renka pred 16 rokmi
aspon ked pozrel z okna neuvidel prvý cintorýn..
nyx pred 16 rokmi
11.4 zobudim sa pozriem z okna a cintorin
19.5 zobudim sa a kde nic tu nic v lese som :D
davod pred 16 rokmi
ma s toho oci bola
nella233 pred 16 rokmi
pekné :) 5*
justpassingby pred 16 rokmi
ma to zhypnotizovalo :D pekne 5*
upgrade101 pred 16 rokmi
velmi pekny vyhlad do cintorina :D ...ale inac 5 *