Vengaboys je pop Eurodance skupina od 1997-2004 neskôr po pauze sa vrátili v roku 2006. Ich najväčšie hity sú "Boom, Boom, Boom, Boom!!" a "We're Going to Ibiza".

Vengaboys - We like to Party! (REMIX 2018)Autor: worldnewschannel4 401 videní

Vengaboys - We Like to Party (1998)Autor: world12 574 videní

Alice Deejay - Better Off Alone (1999)Autor: ogm3 087 videní

Spomínate si na 1999?Autor: oldie89 183 videní

90-te roky na Ibize v klube Space, bez mobilov,Autor: oldie17 953 videní

Vengaboys - Boom, Boom, BoomAutor: dexter9889 542 videní

90 - te roky časť 4Autor: rone36 590 videní

Lunetic - Dotyky (1999)Autor: world10 993 videní

Mc Erik & Barbara - Sugar (1999)Autor: world8 186 videní

Eurodance megamixAutor: milo54812 753 videní

E-Rotic - Fred Come To Bed (SK Preklad)Autor: prekladylyriky4 629 videní

Westlife - I Have A Dream (1999)Autor: world8 009 videní

E-Rotic - Sex On The Phone (SK Titulky)Autor: prekladylyriky7 131 videní
rolandjx8p pred 12 rokmi a 3 m
Toto si tiež pamätám... Mohol som mať tak 10-12 rokov? Ale na takúto muziku sa nezabúda... :)
matew98 pred 15 rokmi
ked som bol malý myslel som si že spieva o pizze :D
misko88 pred 15 rokmi a 12 m
heh , toto som uz dlho nepocul aj ked mam original cd kdesi prachom zapadnute:D vo svojej dobe boli poriadny hit , nico ako teraz Inna , .....
riki8 pred 15 rokmi a 12 m
stare dobre hity
mcwey pred 16 rokmi
parada =)
blackmoon pred 16 rokmi
mne sa moc takato hudba sice nepaci ale pripomina mi to trosku detstvo :)
raster pred 16 rokmi
nieco my to hovori , ale nic take si nepamatam este ze existuje net :)
majesty11 pred 16 rokmi
jaj to som mala desat a tie tanecky pred telkou :D
jancos pred 16 rokmi
1:41 LOL
p4like pred 16 rokmi
na túto pesničku si pamätám :D ked som bol malý tak som ju stále počúval
rapper pred 16 rokmi
znama mi je velmi :) ale ze ma takyto klip to by som si nemyslel :D
19winco91 pred 16 rokmi
moje detstvo :D
dzaro91 pred 16 rokmi
Vengaboys 4ewer :D
nella233 pred 16 rokmi
jéééé super :)
justpassingby pred 16 rokmi
toto sa mi nikdy nepacilo..
upgrade101 pred 16 rokmi
neviem ako vam ale mne taketo rytmicke letne hity chybaju ... kazdy rok bol nejaky no teraz posledne roky je to uz o nicom ...zo vsadial sa na nas vali len hip hop (ktory len tazko povazovat za hudbu a uz vobec nie nejaku skladbu za letny hit ) dokonca uz aj z reklam ...zacina to byt na prd :D :D
mimusa21 pred 16 rokmi
snaď sa to počasie dostane do normalu.. nech važne je tu to leto :)
vladino pred 16 rokmi
jaaaj leto je tu a party na ibize jaaaj ...
tigrica pred 16 rokmi
wow...5*
stefen207 pred 16 rokmi
sa mi nechce verit ze uz tolko rokov preslo ale ten cas leti...:)