Cieľ je jasný - absolútne prvenstvo na najznámejších pretekoch do vrchu (Pikes Peak, US-Colorado) a zároveň prekonanie hranice 10minút. Motor tejto 4koleovej rakety je 4,1litrový 6valec o výkone 775koní, krútiacom momente 1015Nm a hmotnosť stroja je púhych 840kg. Samozrejmosťou je poloautomatická prevodovka a pohon 4x4. No držíme palce, i keď neviem neviem...

Hyundai Genesis CoupeAutor: jolaus9 731 videní

Hyundai Genesis CoupéAutor: trix9 921 videní

Hyundai Genesis Coupe vs. šípAutor: rassto16 703 videní

Hyundai Genesis CoupeAutor: d4rky5 111 videní

Hyundai Genesis - hynAutor: cars4ever1 888 videní

Penesis cuvacie senzoryAutor: formanis2 686 videní

Otcov šiesty zmyselAutor: deathlegend65 249 videní

Na prvé rande s HyundaiomAutor: kaplanko39 352 videní

Driftovačka v horách II.Autor: fastmm32 144 videní

Havária - testAutor: katka49 321 videní

Alfa SZ V6 3.7L 24V 420Cv Dyno testAutor: ares5 586 videní

Touareg letisko HolíčAutor: borisboris3 854 videní

Vozidlo testom neprešloAutor: dougquaid2 531 videní
duri08 pred 15 rokmi a 10 m
super...:P
fastmm pred 15 rokmi a 12 m
No tak už je po akcii - skončili nakoniec 3tí celkovo, 2hý v triede. Nie zlý výsledok...
droopi pred 16 rokmi
Celkom nerozumiem filozofii, chcu stiahnut z minulorocneho casu viac ako 2 minuty a chcu to dokazat s 2WD? Rad sa pozriem ako sa im to podari, ale osobne si myslim, ze je to len velky humbuk. Alebo absolútne prvenstvo má znamenať len prvenstvo v istej triede?
cytronik pred 16 rokmi
"púhy"batmobil...
misinko0 pred 16 rokmi
hnujdaj :D
cortez7227 pred 16 rokmi
no ako dost dobre ale hyundai no neviem mohlo to byt racej audi moj nazor
tomoxo pred 16 rokmi
čo dotoho liali načo to jazdi na energy drink ???
thelestat pred 16 rokmi
omg Batmobil :D
davod pred 16 rokmi
je take mat som iny pan
isors pred 16 rokmi
formula f1 vs Hyundai Genesis PM580 kto s koho
biolit pred 16 rokmi
Nechajme sa prekvapkat co to povie na tych pretekoch :)
scud pred 16 rokmi
escudo je escudo :P
subarusti pred 16 rokmi
To už aj HNOJDAJ sa trepe na Pikes Peak ?
trojan111 pred 16 rokmi
supa
riki8 pred 16 rokmi
to zrichlenie je dobre
chuck pred 16 rokmi
kto vie co z tej preglejky ostane po naraze
timotej pred 16 rokmi
Mršné autííčko :-)
xmotos125 pred 16 rokmi
s ani nie 4,5 litra a 6 valcov skoro 800 koni.... tak to uz je umenie.... aj ked, v dnesnom svete to uz nie je take tazke ale aj tak klobuk dole pred tymi co to stavali :)
lubiak pred 16 rokmi
Batmanove civilné xD
hsgid pred 16 rokmi
Racej by som bral Pagani Zonda R