Vodič nevidel chodca za svojím autom,cúvaním narazil do neho a dokonca ho prešiel druhý krát, keď sa rozbehol dopredu. Myslím, že vodič musel cítiť, že po niečom prešiel... možno bol opitý.

Zrazenie troch chodcov na križovatkeAutor: dobson3524 507 videní

Hrozivo vyzerajúca nehoda (Ukrajina)Autor: hlavotis42 409 videní

Pozor na mirkospánok (Rusko)Autor: conan28 956 videní

Zaspíš a možno sa už nezobudíš (Rusko)Autor: buntajtatar30 081 videní

Ročné dievčatko prešiel dvakrát autom, ničAutor: godzilla20 315 videní

Fatálna frontálna zrážka Lady (Rusko)Autor: buntajtatar33 865 videní

Prejdem ťa dvakrát!Autor: vincentvega28 274 videní

Dvakrát ho obmedzili, potom havaroval (Rusko)Autor: pseudoturneri31 534 videní

Žena za volantom IIIAutor: d12boyzd1227 242 videní

A ako by ste v takejto situácii zareagovali vy?Autor: buchnad18 783 videní

Smrteľná čelná zrážka Audi a kamiónuAutor: termix22 615 videní

Čelná zrážka s traktoromAutor: arectorpili30 519 videní

Čelná zrážka 3Autor: kozarohata81 085 videní
onnomon pred 9 rokmi a 1 m
bezne sa kraca po ceste lazo plazo .........
super pred 15 rokmi a 2 m
hahahahahahahahahaha dobre spravil
becauseiloveyou pred 15 rokmi a 9 m
ouu ...podobne som ja videla..som sa okolo panelaku a isiel starcek na bicykli a nacuval do nho jeeb...prisla sanitka a asi o 4 hodiny ho doviezla sanitka a asi mu len par stihov spravili lebo ptm som ho videla s krvavou hlawow ako isiel na miesto nehody asi hladat bicykel ci co...mu tu krvavu hlawu neumyli :(
joseph710 pred 15 rokmi a 9 m
2x ? kde bol ten druhy krat?
kubkoo123456789 pred 15 rokmi a 11 m
aktyx ..ona sa netrepala za auto...
maxide pred 15 rokmi a 11 m
...a v pohode odfrčal :-)
vtipalek789 pred 16 rokmi
nemusel to citit ked mu kazdy den pred ochodakom fajcia romovia :)
hlawa3 pred 16 rokmi
noo tak na tomto aute určite cítil ze niečo presiel :-! na tomto necitis ani ked necúvaš na obrubník!!!
shane pred 16 rokmi
vsetko v pohode zivot ide dalej:)
aktyx pred 16 rokmi
no chybu spravili obaja, no zial si to viac odniesla chodkyna.... ja tiez zboznujem inteligentov, ktori sa v pohode v trepu za auto, ktore ide cuvat. uz ci pozeram do spätakov alebo nie, aj tak nie je nic prijemne cakat z ktorej strany zase vyskoci nejaky cvok, ktory si mysli, ze ho vidiet uz zo 100 metrov...ked chces mat vodicak musis prejst autoskolou. no nieco podobne, by malo existovat aj pre chodcov a zvlat pre tych, co v zivote nesedeli za volantom... o kolko menej dopravnych nehod zapricinenych chodcami by bolo, keby im niekto vtlkol do hlav, ze ked oni vidia auto, neznamena to este, ze auto musi viedt ich...
hulk5 pred 16 rokmi
si ale predstavte ze by dalej cuval,by si olejovu vanu mohol odtrhnut(vtip)
ale ne,je to cudne ale podla mna je navine ona lebo on mal dodavku a nemusel ju videt v specatkach
tiby pred 16 rokmi
Ja niektorých ľudí nechápem...Všetci si asi myslia "veď ma hádam vidí, uhne sa, obíde ma..." ako keby sa každý spoliehal na toho druhého.... Kto je podľa vás vinný viac?On že si ju nevšimol alebo ona ktorá si vykračovala stredom cesty a pritom tam mala chodník?
shorty pred 16 rokmi
a sak rozdumuj logicky ja keby som niekoho zrazil a je pod mojim autom jak ho vyberem ta jedine ze sa pohnem do predu ci co mal by som vybraz zdvihak z kufra este ci co ??? rozdumuj :D
krucko pred 16 rokmi
nechcel by som :) a ani si nevsimol ze niekoho zrazil :D
makakboy pred 16 rokmi
nuž mne sa stalo dačo podobné len s tým rozdielom že ma do mňa tukol vlastný foter :D :D :D :D :D haluz čo
fox135 pred 16 rokmi
hej fakt ten nazov videa to vistihuje :( vlastne:)
warning4 pred 16 rokmi
ked cuva take auto ma pipa ne? ona asi ho nepocula .. :D
trojan111 pred 16 rokmi
chudera babka :(
chuck pred 16 rokmi
stava sa ...aj ked nepozornost bola teraz u oboch zacastenych
dudi22 pred 16 rokmi
posledne slova pred narazom:zaťko stooooooooj :D:D