Aj televízni hlásatelia sa občas pomýlia, alebo im reportáž nevíde podľa ich očakávania.

!PARODIE! Televizní KravinyAutor: radekpy3 456 videní

Čo sa deje? Čo som spravil?Autor: xplayer3 366 videní

Televízny vtip storočia v tv NarkózaAutor: janigis11216 985 videní

Téma: Antifa a ich pomýlený svetAutor: radiokompasfans1 274 videní

Pozor na omylAutor: noone102 162 videní

OmylAutor: ayettista30 466 videní

Omyl v Pošte pre tebaAutor: ckyart13 988 videní

Ako televízia klameAutor: olovo5 380 videní

Omyl USA ? Zbrane zhodené Islamskému štátu.Autor: eso19 707 videní

Televizní magazín z 24.9.2015Autor: ezechyel9992 418 videní

Smrteľný omyl - 3. časťAutor: 3r1ceq3 122 videní

Smrteľný omyl - 1. časťAutor: 3r1ceq5 976 videní

Smrteľný omyl - 2. časťAutor: 3r1ceq3 768 videní
cutass pred 15 rokmi a 5 m
Stím prezidentem :D :D homelles ....
pelendrej pred 15 rokmi a 5 m
ze toto som v slovenskej televizii este nevidel :D
mugabe pred 15 rokmi a 7 m
ako... sam so sebou robit rozhovor to je uz ina profesionalita
linguara69 pred 15 rokmi a 10 m
Prezident je bezďák:D
renka pred 16 rokmi
tak stáva sa ...
hallky pred 16 rokmi
Ja umrem. ... 1:56 ... jak ho zrušil a potom tie nervy :D :D :D
baaaschka pred 16 rokmi
to s tým paulom baldwinom je dobrá schizofrénia :D :D
blondak100 pred 16 rokmi
vsak to vobec nejde spustit
kgfhukr pred 16 rokmi
je tam smiech ako v nejakom sitkome :-))
ufon pred 16 rokmi
president is homeless,paráda
makakboy pred 16 rokmi
hmmmm celkom dobre a ten president is homeless :D LoL taká haluz :D
peto2122 pred 16 rokmi
The president is homeless :D :D :D
cactus333 pred 16 rokmi
:D dobre a ten vtak jak sa pozeral do tej kamery :D a ,,a prezident is homeless...exesuce me he ist home :D
muftu pred 16 rokmi
to posledne ale nemohli byt skutocne spravy :D
martind pred 16 rokmi
hh 1:48 - the best :D
kissboy pred 16 rokmi
Prezident je bezdák:D
darkdragon pred 16 rokmi
no taketo veci sa stavaju aj hlasatelom ach jaj :D
nella233 pred 16 rokmi
pobavilo :D
pucher pred 16 rokmi
Klasika za 5*:)
chester5 pred 16 rokmi
holub záškodník; president is homeless no a ten posledný :D:D:D