Niečo zo života zvierat. I obávaní predátori mnohokrát odídu s prázdnym žalúdkom.

Safari lov.Autor: com353324 503 videní

Oravská divočinaAutor: geso23 574 videní

Triumf bielej silyAutor: grobar4 038 videní

Zem a život zvierat Autor: tigrica5 500 videní

Spomalené zábery zvieratAutor: bambin0022 891 videní

život zvierat na farmeAutor: djmonopol2 927 videní

Chcel mať na obed kráľa zvierat (JAR)Autor: buntajtatar47 430 videní

Vietnamská šmakuláda Nam Pia, varené tenkéAutor: godzilla12 931 videní

Holými rukamiAutor: ohnisko4 975 videní

PredátoriAutor: explorer5 884 videní

Návod na výrobu 5-tich pascí na lov malej zveriAutor: uschiglas57 691 videní

Život zvierat v AfrikeAutor: nesnivas10 847 videní

Lov líškyAutor: gmaru29 008 videní
martind pred 15 rokmi a 5 m
Kráľ džungle vyhnaní stádom byvolov .. tak sa mi to lúbi :)
mirec8540 pred 15 rokmi a 12 m
V jednote je sila :D
dadka123 pred 16 rokmi
tie antilopy :D skákali ako delfíni :) krásne zábery :)
vier pred 16 rokmi
to jak skocil ta levica na toho byvola :D mozno vznikne 4 druh :D
brutalita3 pred 16 rokmi
všetky tie skur**** šelmi by som naučil žrať granule a nie nevinné bylinožravce
s3bo pred 16 rokmi
ale ja nemozem s tej gazely co to napalila do stromu XD
conszul pred 16 rokmi
ty kks...Ten koniec je neskutocne dojemny.To sa ani u Ludi toto nevida.Kazdy si chce zachranit len ten svoj vlastny zivot..No i ked ta presila:D...
ochranca pred 16 rokmi
tá hnusná opica ma nasrala
bionita pred 16 rokmi
ach boze je to naozaj krute
eighty pred 16 rokmi
uspesnost lovu velkych mackovitych seliem je dost nizka...okolo30% u levov samotarov je uspesny dokonca priblizne kazdy desiaty pokus...viac tu:
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:d1_lNc7HKZYJ:www.21stoleti.cz/view.php%3Fcisloclanku%3D2008041803+%C3%BAspe%C5%A1nos%C5%A5+lovu+leva&cd=2&hl=sk&ct=clnk&gl=sk
sumienka pred 16 rokmi
fascinujuce
airia pred 16 rokmi
kruty zivot
fox135 pred 16 rokmi
hmm... zaujimaveeee a zelkom zaujimave
peli pred 16 rokmi
chúda to v 1:53 jak narazilo do stromu :(
inuska pred 16 rokmi
nemusim take veci vidiet ako lovia selmy ale je to tak je to krasne i ked pre mna aj smutne no boze ta opica ako chcela to mlada jaj co jej banany nestacia:)
damii pred 16 rokmi
v jednote je sila , pekne video*
tozobor pred 16 rokmi
5*
nusi pred 16 rokmi
mam velmi rad prirodu tak iba zopakujem krasa
kasky13 pred 16 rokmi
krasa
com3533 pred 16 rokmi
veľmi pekné video ... perfektná divočina v tej afrike ... 5*