Gameplay na hru Call of Duty Black Ops, ktorý ponúka dve rozličné misie.

Call of Duty Black OpsAutor: zhulo15 645 videní

Call of Duty Black OpsAutor: punk1426 480 videní

Call of Duty: Black OpsAutor: avatar132full2 883 videní

Call Of Duty: Black OpsAutor: vydriduch33 907 videní

Call Of Duty: Black Ops - RevealAutor: marek9567 742 videní

Call of Duty - Black Ops vs. Crysis 2Autor: tigrica35 064 videní

Call of duty Black ops 2!!!Autor: prey4 854 videní

Call of duty black opsAutor: crysis413 766 videní

Call of Duty - Goodbye Black OpsAutor: draconius5 115 videní

Call of Duty: Black Ops TV ReklamaAutor: mozzilla14 930 videní

Call of Duty Black Ops - Second ChanceAutor: draconius7 666 videní

Call of Duty 6 FináleAutor: carlson22314 179 videní

Dabing postav 4 - Call of duty Black opsAutor: 2xmartin3 444 videní
galileo26 pred 13 rokmi a 9 m
dobrá reklama na ten nezmysel...
zajosvk pred 14 rokmi a 10 m
toto je hra pre nast... rocnych a co bol cod bol pre dospelych hmmm ide sa na BF
svatoslav pred 14 rokmi a 12 m
Dávám tomu 7.5/10
alternative pred 15 rokmi a 3 m
Mne to pripomina Vietcong :D
johnbanan pred 15 rokmi a 3 m
Ten začiatok mi pripomínal jednu misiu vo Vietcongu :D a vlastne cele je to zlomkom tomu podobné :D
taroo10 pred 15 rokmi a 3 m
kks preco taketo relacie nechodia aj na tomto p*sranom Slovensku... :(
matusdirector pred 15 rokmi a 3 m
Ja nejak neviem prísť na chuť tým herným konzolám (XBox a PSko) Párkrát som na tom niečo hral a pripadal som si jak panna s vibrátorom keď som držal ten joystick. Pre mňa je stále proste myš a klávesnica to naj :D A k hre? Vždy si rád prejdem tieto tituly CoD grafika pekne napreduje a celkom sa pri tom odreagujem :)
rooney1111 pred 15 rokmi a 4 m
Aj tak je najepšia MW2 :D
mantev pred 15 rokmi a 5 m
Ja mám Medal of Honor 2010 a tam je tiež taká misia s vrtuľikmi dobra hra to je aj jedna ale aj druha :D
mantev pred 15 rokmi a 5 m
Prosím vás neviete či by to šlo na takomto počitači • Windows XP SP1 SP3/Vista;
• Intel Core 2 Duo 1,4 GHz / Athlon 64 X2 1,8 GHz;
• 1 GB pamäte RAM;
• 20 GB voľného miesta na pevnom disku;
• Video-úrovni GeForce 6600/Radeon X850 s 128 MB pamäte;
• DirectX - kompatibilná zvuková karta;
• DirectX 9.0c;
• Zariadenia pre čítanie DVD-ROM;
zajosvk pred 15 rokmi a 5 m
mna tam jedno velmi zaujalo a to nastupovanie do vrtulniku to bolo cool mna to az prekvapilo waw toto hej a este ked tak by sa v multy hrach nastupovalo do tankov .... to by bol pozitok
koni20 pred 15 rokmi a 8 m
a zato sa nieco aj plati?ked hram multiplayer
taurus pred 15 rokmi a 8 m
no uz aby bolo 9.NOVEMBRA.bude cim sa zabavit v nudne zimne vecere:-)ale vyzera to fajne.
tomas75 pred 15 rokmi a 10 m
toto je uplna PECKA ty vole hlavne sa teším na multiplayer chválim Treyarch 5 diel CoD spravili paradne a 7. diel sa im podaril :D:D:D
tomi1497 pred 15 rokmi a 10 m
pravdu máte je to bomba...ja už mám predobjednávku hotovú takže sa len modlím nech to ide :D :D
laci654322 pred 15 rokmi a 11 m
bomba
batuchan pred 16 rokmi
koks pooužívať helikokopteru to bude bomba
tigrica pred 16 rokmi
aha to je tvoje video...parada
petertv pred 16 rokmi
Neviete či ta hra bude aj na PC ? moc pls odpoveď dik vopred
mhkdca pred 16 rokmi
no dúfam že to treyarch nedomrvý