Mobilné telefóny majú rôzne využitie, napríklad sa z nich môže urobiť aj domino...

Paroháč a telefón Autor: buchnad26 406 videní

Domino z ľudíAutor: marlborka2024 528 videní

Jeden mobil, druhý vlasyAutor: rudy11119 324 videní

Požičiate mi mobil?Autor: katka49 177 videní

Domino zo všetkého čo existujeAutor: noone10 084 videní

Mužovi začal vo vačku horieť telefón, takAutor: bombarderis6 083 videní

Prečo Rus potrebuje dobrý telefón? (BQ Mercury)Autor: batuchan7244 521 videní

Lúpežnícka opica vymenila ukradnutý mobil zaAutor: bombarderis5 635 videní

Pozor, letí mobil (Barcelona)Autor: buchnad29 691 videní

Domino efektAutor: phanatic41 832 videní

Slinami si odomkla telefón (WTF dňa)Autor: dynamitero17 335 videní

Modelky a mobilný telefón...Autor: noone37 176 videní

Mobil v mikrovlnkeAutor: sandman7712 965 videní
vlastenec14x2 pred 9 rokmi a 7 m
celkom slusny fejk
tunecraft pred 11 rokmi a 11 m
priznajte sa ktorý Domino sa na tom urobil? :D
matusslezak pred 12 rokmi a 1 m
basy super
trkvas09 pred 13 rokmi a 5 m
nuda v práci
benosro pred 15 rokmi a 3 m
a ktorý je to ten Domino ? :D :D :D
migatial2 pred 15 rokmi a 3 m
a zatial co kukali na strechu tak im mohol nikto tie mobili ukradnut
chaotic pred 15 rokmi a 4 m
a sup ho naspat do krabice na predaj :D
dano2109 pred 15 rokmi a 4 m
perfekne haluz (:
maymmey pred 15 rokmi a 11 m
taaa elektronika :D :D :D co s nou este vymyslia ...... je aj take video že robenie popcornu pomocou mobilu :D :D
bara121 pred 16 rokmi
haha dobre a potom ako si tie mobili pobrali ked boli vsetky take istee :D
maty009 pred 16 rokmi
to nakonci bolo dobre :D :D
dominoxxx72 pred 16 rokmi
haluz :D
matthew385 pred 16 rokmi
skveleeeee.e,.,
vier pred 16 rokmi
no koment :D mohli urobit tak ze by na kazdom zabli video a nechali nahravat potom zostrihat :D nwm mozno by to bolo zaujimave :) ale pecka
karfiolman pred 16 rokmi
fajnee..respekt ;]
shane pred 16 rokmi
toto sa mi zda byt take neuveritelne ze asi napisem e-mail mythbusters:).
kubaldo pred 16 rokmi
hmm keby im tak niekto z tej strechy tie phony pobral by si vcelku privyrobil. a este by im zanechal aj odkaz vodafone sux :D
acesko pred 16 rokmi
paraadicka
rainbowsix pred 16 rokmi
vynikajúce 5*
audirs6 pred 16 rokmi
jee tam vypravaju po taliansky :D