Tu je zopár mojich fotografií zo severu Nórska z mesta BODO (kde momentálne žijem) a okolia. Pár fotiek ešte s okolia SUNDSFJORD. Príroda je nádherná, čo poviete?

Nórska príroda (časozber)Autor: xaaron6 946 videní

Nórsko - perla severuAutor: sukes12 638 videní

NórskoAutor: jeremy225 952 videní

Krásy nórskej prírodyAutor: sithariol4 817 videní

Basejump z Nórska a ŠvajčiarskaAutor: obrik1517 548 videní

Timelapse NórskoAutor: tigrica3 376 videní

Prekrásne NórskoAutor: tigrica13 011 videní

Krásy južného UraluAutor: rocketbunny4 960 videní

Severné NórskoAutor: 4mishec66 073 videní

Timelapse - Nórsko 2Autor: tigrica4 327 videní

Toto je NórskoAutor: bosstonmarsden3 953 videní

Fjord, ako pohladenie pre dušu.Autor: bertuzzi721 videní

Let ponad Preikestolen (Nórsko)Autor: m0nc431 266 videní
incre pred 14 rokmi a 1 m
Ked tak Portu Louis,Bora Bora,Tahiti,Maroco,Nový zéland,San marino,škandinávia, je toho viacej ale určite jedno prídem pozrieť :)
kiwik pred 15 rokmi a 12 m
kamarade ...videl si tam aj polarnu ziaru?
peterl981 pred 16 rokmi
ach jaj krasna hudba.... nightwish
Eva [Orchestral Version]
pucher pred 16 rokmi
(L)