Zábava našich futbalistov po víťaznom kvalifikačnom zápase na MS v Juhoafrickej republike s Poľskom, kde im boli pred odletom na Slovensko pogratulovať vtedajší premiér Fico a minister vnútra Kaliňák, ktorí sa tohto zápasu v Poľsku zúčastnili ako diváci.

Slovensko - Lotyšsko kvalifikácia na ZOH 1994Autor: 55robo556 752 videní

Hokej v lietadle (Rusko)Autor: nevada20 601 videní

Dobrá nálada v lietadle (USA)Autor: kobrick18 465 videní

Ako sa nesprávať v lietadleAutor: duri0829 891 videní

V lietadle to udržaťAutor: nesnivas5 669 videní

Čierny pasažier na ultraľahkom lietadleAutor: cocacola39 535 videní

Pohodlie v lietadleAutor: buchnad21 111 videní

Statočná letuška vs. futbaloví fanúšikoviaAutor: sagamartin57 954 videní

SR vo futbale KvalifikaciaAutor: 10matho1011 145 videní

Žart v lietadleAutor: qwertas94 794 videní

Dobrá nálada po dobrom sexeAutor: benyxxxxx63 299 videní

Mr.Bean v lietadleAutor: suky43 994 videní

Litva vs. Slovensko kvalifikácia MS 2014Autor: 55robo555 243 videní
mcwey pred 13 rokmi a 8 m
pekné video,len ten židovský Fico mi tam nesedi....
blumenfeldviktor pred 14 rokmi a 11 m
Fico ? :D omfg .... ška to zlodej
patrikork24 pred 16 rokmi
Fuu to by som nepovedal ze kalinak a ficko ze bude snimi v lietadle
benyxxxx pred 16 rokmi
Carlson223.....sorry,ale si sa pekne oj*bal!!!!
pycho pred 16 rokmi
ten koment k tomuto videu je uplne blby. ten co to opisoval je bud na drogach alebo trochu vedla. toto video je po poslednom kvalifikacnom zapase s polskom. myslim si ze ked dohrali s novym zelandom tak im urcite nebolo do smiechu a urcite by im trener za to nedakoval. no a v poslednom rade neviem naco by sedeli v lietadle a este s tym blbym ficom ked na stadion aj zo stadiona odchadzali na buse..........
kissboy pred 16 rokmi
Ani to sme tu ešte nemali že 30 sek pred koncom to dosrame
mrsizabil pred 16 rokmi
To kto písal? že zábava po remíze :D Lol ... :D Ved to je cesta z Polska nie :D
vyhul pred 16 rokmi
:D ale dobrý su šeci :D
laxxx pred 16 rokmi
pici ten ficov ksicht nechcem ani vidiet fuj chuj
element369 pred 16 rokmi
dementi boha to nieje s novym zelandom....
rapper pred 16 rokmi
marek ony usaty:D
joeyt pred 16 rokmi
rozhodne ten koment k videu nejak nepasuje :D
ivettka6 pred 16 rokmi
Ficko sa zase robi dolezitym.......takú by som mu....
filip422 pred 16 rokmi
pravda. niekto tu asi nepozeral futbal :) neviem prečo by mali letieť po zápase s NZL letieť do blavy
rapper pred 16 rokmi
nemyslim si ze so zealandom co remizu tu este nemali?:D:D:D
cr4sh3 pred 16 rokmi
jj, je to po zápase s Poľskom
barsfajny pred 16 rokmi
Nejak sa mi nezdá, že to je PO zápase s Novým Zélandom. Skôr sa mi vidí že to je po zápase s Poľskom.
stanley9560 pred 16 rokmi
len pol deci ? :D
ondajee pred 16 rokmi
to neni po zapase s novym zelandom ale po zapase s polskom ... ci???