Ktovie čo hádzali tým husiam.

Hus :)Autor: adamsvk5 135 videní

Bol vyvenčiť (Rusko)Autor: atari31 320 videní

Divé zvieratá 2Autor: janor22230 054 videní

Hus poriadne dvihla starému pánovi adrenalínAutor: l3bron23 976 videní

Júlia nesiem ti bagetku!Autor: calado6612 971 videní

HusAutor: tigrica16 566 videní

Dôverný rozhovor s husouAutor: marlborka2037 528 videní

Nebojácne mačaAutor: ichbinhelmut3 342 videní

Somár VS gunárAutor: tegernako3962 458 videní

Pomsta vtákovAutor: s3diment2 962 videní

HusopesAutor: marlborka2016 996 videní

Poď si pre objatie! (najlepší kamaráti)Autor: lajkit18 432 videní

Motýľ si robí prdel z kačiceAutor: stonebull13 900 videní
airforce pred 13 rokmi a 10 m
Ja najprv že Štátna hus :D
marexcreeper pred 14 rokmi a 3 m
happy feet :D
large pred 14 rokmi a 4 m
Shit? :D :D :D
fuuuuuuu pred 14 rokmi a 10 m
velmy mám rad husy :)
thuglife pred 14 rokmi a 11 m
jaka zlatunka
jasa pred 15 rokmi a 1 m
oj krásne by sa vynímala aj na tanieri, nielen na tráve ;) :D
kisha pred 15 rokmi a 4 m
Niee už dosť, už dooosť, netočte ma, musím ísť na wc!
miro0782 pred 15 rokmi a 4 m
jj, drubezi tanec na NKOTB-step by step :) starsie rocniky budu urcite poznat o com pisem :) hlavne z cias ZS :) ale to ma len tak napadlo, ta hus je proste cooooool :)
riki25 pred 15 rokmi a 6 m
ta tancuje jak ten tucniak z happy feet :D
monika1412 pred 15 rokmi a 10 m
na zachod, na zachod :D
bara121 pred 16 rokmi
kva ddddddddduuuuuuuuuup :D
nina91 pred 16 rokmi
podarene :)
dur1nqw0 pred 16 rokmi
nepovie ta hus hned na začiatku : "SHIT" ? :D:D:D
dur1nqw0 pred 16 rokmi
nepovie ta hus hned na začiatku : " FUCK " ? :D:D:D
mateya pred 16 rokmi
ja si myslím,že si tak získava pozornosť a vie ,že skor hodia dáku dobrotu práve jej
asteroid pred 16 rokmi
zlateee:):):):)
matoo182 pred 16 rokmi
isto kolieska im pohadzali :D
sonia2408 pred 16 rokmi
jezisky:D to mi pripomina toho tucniaka tancujuceho:D happy feet :D
shift pred 16 rokmi
nejake houbicky :D
woofer pred 16 rokmi
to je jak film happyfeet