Použiť na strom motorovú pílu je príliš namáhavé, existuje aj pohodlnejší spôsob - rotačný guľomet.

Rotačný guľomet v akciiAutor: katka88 409 videní

Minigun (rotačný guľomet) v akciiAutor: paul68rageous46 393 videní

Rotačný guľomet z automatov KalašnikovAutor: internetomsvetom8 274 videní

Rotační gulomet na obyčajné ceruzkyAutor: salvezdar4 641 videní

Test rotačného kanónu GAU-22/A na stíhačkeAutor: maschinero53 634 videní

Rotačný kanón GAU-8Autor: cerberus22312 433 videní

Trik ako si uľahčiť a ušetriť prácuAutor: noone2 122 videní

Dillon Aero quad-rotačný guľomet dokáže zaAutor: stonebull19 467 videní

Pozlátený guľomet Colt 1877 Bulldog Gatling GunAutor: yuri65433 636 videní

Guľomet ATK Mk52Autor: cerberus22315 399 videní

Skúška "demokracie"Autor: bosstonmarsden21 915 videní

Paľba s vrtuľníkaAutor: jures10 729 videní

Obamova ochrankaAutor: zdenkoha20 749 videní
230667 pred 9 rokmi a 6 m
nemate tam nejakého bobra?
captsparrow pred 14 rokmi a 5 m
to bolo nabojov
hariburi1 pred 15 rokmi a 1 m
Chcel by som vidieť ako by zostrelili nášho Duba :D :D
nerfko pred 15 rokmi a 1 m
husteeeee :D :)
dominik2752 pred 15 rokmi a 4 m
mali radšej strielať do Smreka hned by ho zlomilo
flanker33 pred 15 rokmi a 6 m
jenda pi... striela z gulometu do stromu s dvoma blaznami a uzastne sa na tom zabavaju ako spadne strom no uzastne video
6fighter6 pred 15 rokmi a 8 m
a namiesto litru benzínu a kusa oleja do štilky si zaplať niekoľko tisíc ze nič :D:D:D
ona pred 15 rokmi a 9 m
A ešte na tom aj ušetríte :D:D
houmes pred 15 rokmi a 10 m
ciganov do radu a urobit to ako atrakciu pre deti :D
masak pred 15 rokmi a 10 m
po kolena nabojnic, hlavna vec ze "zotali strom" :)
xmotos125 pred 15 rokmi a 12 m
s tym to odtali ako nic :D
sirko92 pred 16 rokmi
bohvie kolko guliek minuli predpokladam tak 100000 :D
thelestat pred 16 rokmi
jedna z najlespsich relacii na Discovery :)
ochranca pred 16 rokmi
Tak niekde nemajú deti čo jesť, piť a títo pília strom guľometom?!
zahim pred 16 rokmi
Troska neekonomicke....Po zratani nakladov na zhodenie jedneho stromu....To vyjde tak,ze len za vystrielane naboje by bola nova pila s benzinom a najatym pilcikom.....Nehovorim o tom ,ze rotacny gulomet tiez nieco stoji...
inuska pred 16 rokmi
mno aj ja mam jeden doma dobre sa s tym kosi:)
thelestat pred 16 rokmi
ten gulomet jej pristane :)
kermit pred 16 rokmi
no a to bol este len airsoftovy gulomet...
mpal pred 16 rokmi
Chod do lesa a nastrielaj si furu dreva,nezabudni si zobrat furu nabojov.
vergilius pred 16 rokmi
Jeden stom v púšti, aj ten musia rozstrieľať. :D