Šéf má zrejme dobrý zmysel pre humor, keď si takýmto vtipným spôsobom dokáže vystreliť zo svojich zamestnancov, ktorí zostali v miernom rozčarovaní keď prišli do práce a zistili, že nie je všetko tak ako by malo byť.

Land Rover kanceláriaAutor: tristan317 265 videní

Kancelárski týpciAutor: katka18 466 videní

Kancelársky parkúrAutor: kohb30 034 videní

Prekvapenie na pracoviskuAutor: kedzbe36 751 videní

Opustená dievčinaAutor: kaligula80 009 videní

Nachytávka v nachytávkeAutor: figliar28 236 videní

Kanadský žart!Autor: d12boyzd1269 148 videní

Žartík so strigouAutor: tigrica6 174 videní

PolievočkaAutor: tigrica70 140 videní

Hrôzostrašný žart v taxíkuAutor: v4v223 296 videní

Levitujúca mŕtvolaAutor: miska8539 355 videní

Nachytávka s dvojičkamiAutor: garniza25 295 videní

Invázia už začalaAutor: noone34 670 videní
lipko pred 14 rokmi a 2 m
Vidím že pán šéf nevie čo s peniazmi pritom naši slovenskí by šetrili de sa len dá (a hlavne nie na sebe)
fruty111 pred 15 rokmi a 3 m
wota fak
muaytha1 pred 15 rokmi a 4 m
A ten turista sa tam co prechadzal ? :D
matusdirector pred 15 rokmi a 10 m
wtf? :D
kermit pred 16 rokmi
ten v sortkach to bol ich telocvikar?
jozifek99 pred 16 rokmi
joj tolko roboty pre nic
rnb pred 16 rokmi
cavo v 1:57 chytil fles :D
horvos pred 16 rokmi
podla mna tieto kancelarske krisY nemaju ani najmensi zmisel pre humor
palozo pred 16 rokmi
a nešlo im to do hlavy ... :D:D
murlok pred 16 rokmi
WTF? :D
marcusmandnb pred 16 rokmi
WTF :D :D :D
wasabi pred 16 rokmi
ne dosli k tomu sardokartonu a z druhej strany sa ozvalo:,,povedz heslo!"
ricardo2371 pred 16 rokmi
sak toto tu uz je
mccaul pred 16 rokmi
wtf? :D
filip422 pred 16 rokmi
Pekné dám 5*
juro037 pred 16 rokmi
Wtf? :D
dzaro91 pred 16 rokmi
tá teta stú vodu jak čumela :D že :O :D
iceicebaby pred 16 rokmi
koniec najlepsi: drrrrr*........... "That was aawesome!"
lisa12 pred 16 rokmi
takto v rozbehu...:D
ment pred 16 rokmi
ja by som skúsil do tej steny buchnúť neviem ako vy ?