Šmatlák Robert Green

zobraziť viac ↓
mato198 2 004 videní

Futbalové Anglicko po zápase na svetovom šampionáte s USA opäť narieka nad tým, ako jej ambície potopil vlastný brankár. Robert Green zo seba v dueli so Spojenými štátmi neodstránil komplex, ktorý už roky prenasleduje strážcov svätyne Albiónu. Práve Greenov nevídaný kiks tesne pred prestávkou sa podpísal pod vyrovnávajúci gól Američanov na konečných 1:1. A nie je isté, či kouč Fabio Capello v ďalších zápasoch v bránke neurobí zmenu.MS 2010
Anglicko má ďalšieho prekliateho gólmana, teraz je na smiech Green
ČTK | 13. júna 2010 10:14
Trápny gól pripravil Anglicko o triumf. Albión s USA len remizoval
Smutný brankár Anglicka Robert Green: "Stalo sa, musím na to zabudnúť. Aj takéto veci k životu brankára patria. Je ale jasné, že som tú strelu mal mať," povedal po zápase tridsaťročný brankár West Hamu, ktorý počas sezóny v Premier League často žiaril.

Seaman, Robinson, James, Carson. Tí všetci si už v anglickej bránke v nedávnej minulosti urobili hanbu a teraz ako by sa smola nalepila aj na nešťastného Greena. "Máme čas na rozhodnutie, máme čas na to, aby sme s ním porozprávali. A potom rozhodneme," priznal tréner Fabio Capello po dueli v Rustenburgu.