Za volant sa posadil iba 21-ročný Švajčiar Sébastien Buemi, ktorý v kokpite tímového jazdca vystriedal Sebastiena Vettela. Ten totiž minulú sezónu prestúpil do „konkurenčnej" stajne Red Bull Racing. Zaujímavý event sa odohral na špeciálnom „ľadovom" okruhu Circuit Gilles Villeneuve v kanadskom Parc Jean-Drapeau. „Bolo to trochu chladivé, ale je dobré byť späť," povedal Buemi. Čo presne mal na mysli? Pozrite sa!

F1 - históriaAutor: wrc30 453 videní

Autá na ľadeAutor: hato81 097 videní

Hviezdy na ľadeAutor: muerte9 121 videní

YNET F1 Halfseason Highlights 10/11Autor: dvl045 475 videní

Formula 1Autor: wrc13 901 videní

That's Why I Love Formula One.Autor: gumidzus5 291 videní

S tímom F1, dostaneš 20 párov topánokAutor: andrew8284 342 videní

F1 komplilačkaAutor: tigrica5 555 videní

F1 highlightsAutor: nomura15 105 videní

Dvojmiestna formula na Slovakia Ringu.Autor: procarmotorsport6 719 videní

F1 nepodarené zastávky v boxoch (kompilácia)Autor: igis14 631 videní

Depo F1Autor: leviathan49 311 videní

S Defenderom jazdil po ľade, nebol to dobrýAutor: ryszard37 831 videní
tier1voodoo pred 14 rokmi a 6 m
konkurenčnej??? Veď Red Bull a Torro Roso sú ako by jeden tým
tomas46 pred 15 rokmi a 6 m
Formula bola niekedy dobrý a spravodlivý šport.Ale dnes to je tak začierneny šport.TOTO UY NIEJE FORMULA1!!!!!!!!!!!!!
17marek17 pred 15 rokmi a 7 m
Za volant sa posadil iba 21-ročný Švajčiar Sébastien Buemi, ktorý v kokpite tímového jazdca vystriedal Sebastiena Vettela. Ten totiž minulú sezónu prestúpil do „konkurenčnej" stajne Red Bull Racing to je jaka blbost :D
bassimitto pred 15 rokmi a 8 m
sila
shroomz pred 16 rokmi
natacaju sprostosti a potom to tak vyzera na okruhu... tak im treba McLaren ruleeeez
wasabi pred 16 rokmi
aspon raz v zivote sa s takym niecim zviest :)
airia pred 16 rokmi
dobré :)
filip422 pred 16 rokmi
staré video
bender pred 16 rokmi
mali mu nadadit retaze :D
lsd1h pred 16 rokmi
nezda sa vam ze su tam strihy z uputavky na MS 2011 v hokeji na svk?? mne ano !
lennox pred 16 rokmi
sranda by bola keby take preteky zrobili na lade :D :S
dzaro91 pred 16 rokmi
vždy dobré! ;) Red Bull :)
carlson223 pred 16 rokmi
Formula F1 :D F1 znamen formula 1 takž nazov videa je Formula formula 1 na lade :D
19winco91 pred 16 rokmi
jaj ze mu nechaju klasicke pneumatiky na asfalt :)
justpassingby pred 16 rokmi
toto by som si chcel vyskusat :D
com3533 pred 16 rokmi
Red bulláci robia riadne videá raz jazda na piesku potom na ľade vymýšľajú rôzne extrémi ... dobré to je
walterhighspirit pred 16 rokmi
Videa od red bullu boli vzdy kvalitka....
inuska pred 16 rokmi
slovom povedane:PREKRASNE:)
pollo6911 pred 16 rokmi
pekne spravené video...
jingsaw18 pred 16 rokmi
pecka aj ja chceem