Konečne pekný chalan, aj keď nešika.

Tarzanov čln - zábava za $64 000Autor: schokovokokoko31 942 videní

Tarzan v akciiAutor: duri088 312 videní

Ako tarzanAutor: tigrica2 905 videní

Všetci ho volali TarzanAutor: godzilla44 692 videní

Tarzan sa učíAutor: weirdo25 648 videní

Basketbalový babrák.Autor: sagamartin2 811 videní

Tarzan (o)pičí kráľAutor: tegernako3969 197 videní

V telocvični 2Autor: tigrica2 282 videní

Tarzan & JaneAutor: laan9316 443 videní

Vietnamský Tarzan - chutný NetopierAutor: monsio1 944 videní

Tarzan je späťAutor: duri086 737 videní

Idiot si myslí že je tarzanAutor: janci10312 841 videní

Toy - Box - Tarzan & Jane (1999)Autor: world15 003 videní
juraj200m pred 15 rokmi a 11 m
...pekne drbnuty junak!Do slova a do piísmena!
bara121 pred 16 rokmi
haha to je debko
:D
steve322 pred 16 rokmi
s tarzana spiderman :D new film by maly s toho spravit dobry namet
frodo99 pred 16 rokmi
Spider-man :D :D
padre pred 16 rokmi
hah zaciatok...ouu jee... :D...a potom toto no mam dost :D
dr1ft3r pred 16 rokmi
no neviem ci tarzanov pad, skor nevidareny idiotov napad :D
blackmoon pred 16 rokmi
sak strcim tam celu nohu ked chcem skakat sak co... :D
lilibabika pred 16 rokmi
zlatucky :) a chudacik nozku si dochramal jojjj :_(((
potvorka311 pred 16 rokmi
pekny chalan mozno ale strasne sprosty:D
treba kusok aj rozmyslat:D
airia pred 16 rokmi
sikulka :D:D:D:D:D:D
ija pred 16 rokmi
kameru s rengenom som ešte nevidel...:D
mysiacik37 pred 16 rokmi
a je to zlomené to sa mu uš ako podarilo zamotat si nohu?
chester5 pred 16 rokmi
ou tak ten rengen je fakt nechutný
mineral pred 16 rokmi
pekný ako pekný..skôr úzky :D
monikamony pred 16 rokmi
tak takýto koniec som fakt nečakala,... :D:D
pisiak pred 16 rokmi
hlupaaaaak...:D
com3533 pred 16 rokmi
ked má dobrú postavu nemusí byť hned buzna ale trochu to skresluje sami dvaja na opustenom jazere šantia vo vode.. no a potom aby si človek nenamýšľal..- :D :D :D
scorp1o pred 16 rokmi
mo to prislo ako na hodrusskom jazere:d
palachko pred 16 rokmi
to vislo
gambler323 pred 16 rokmi
to sa mu jak podarilo to je lama on je asi z cirkusu