Friendface je krásna ukážka ako a na akých princípoch pracuje Facebook...

Ako urobiť starý pokecAutor: rene00716 556 videní

IT crowd - friendfaceAutor: efman9 428 videní

Blbky z facebookuAutor: d12boyzd12116 070 videní

Ako na starý pokec - verzia 2Autor: rene00710 074 videní

Facebook vs. láskaAutor: napoleon71 614 videní

Aktivácia starého chatu na Facebook.Autor: onlajn10 579 videní

Chat RouletteAutor: iiiisuzyiiii7 492 videní

Ako ísť z nového do starého pokecuAutor: jelimanekkukuric6 691 videní

Oops! Nesprávny smajlíkAutor: bizaardvark4 249 videní

Čo Pokec určite vyhľadá.Autor: ejosr6 891 videní

Anonymous Hackne FacebookAutor: cynaball9 876 videní

Krátky pokecAutor: tigrica27 956 videní

Alexia - Uh La La La (1997)Autor: world13 810 videní
cibulacka pred 13 rokmi a 4 m
Stale nechapem ako sa moze moje fotka stat ich majetkom .. Ze sa nad tym nikto nepozastavuje.. Na jednej strane je nelegalne ak si nekupim nejaku vec a na druhej strane je ok ked mi to niekto zoberie zadarmo
bundo pred 14 rokmi
:D:D dobrééé :D
matus080 pred 14 rokmi a 5 m
my tonezneuzijeme cestny slovo :D :D :D
azathoth pred 14 rokmi a 6 m
IT Crowd s dabingom? Koho to preboha napadlo???
vivienus123 pred 14 rokmi a 7 m
Cudne ale okis .
niktoanic pred 14 rokmi a 11 m
PRRRRESNE ....... takto nas sleduju hajzli
kitty2310 pred 15 rokmi a 2 m
:D :D :D :D :D
viky77 pred 15 rokmi a 2 m
asi tak
jakubko88 pred 15 rokmi a 3 m
Tá dúha ako v jackass 3d sponzor Dick hause :D
bokker pred 15 rokmi a 6 m
bolo to v IT CROWD-e v 3. serii
renka pred 15 rokmi a 7 m
vložte do misky obličej.... :D
its pred 15 rokmi a 10 m
Príde chlapček domov z vonku, je smutný a hovorí babke: -"Babi, nikto nechce ísť so mnou von, každý doma sedí za počítačom, každý je len na facebooku a nik vonku."
Babka na to: -"Jj, lol"
bara121 pred 16 rokmi
jej to je krasneeeeeeeeeeee
vlkodaw pred 16 rokmi
:D dostalo ma to :D
precoja pred 16 rokmi
Ten chlap co ma to zelene tricko ma usmev ako Thomas Puskailer :D:D:D
blackmoon pred 16 rokmi
pripomenulo mi to politikov :D
raster pred 16 rokmi
a nakonci diabolsky hlas, sak co :D
jumbo pred 16 rokmi
mi vase udaje nezneuzijeme cestne slovo :D
jelimanekkukuric pred 16 rokmi
dobreeeeeeee
johnyy23 pred 16 rokmi
toto je dobrá volovina