Vedeli ste, že ak preložíte navzájom cez seba listy 2 telefónnych zoznamov tak sa prakticky nedajú oddeliť?

Mafia - Telefonní budkaAutor: adad584 916 videní

Telefónny stĺp v strede cesty (vitajte vAutor: godzilla26 299 videní

Telefónne čísla z hlavy (NAŠI)Autor: mtvpopfoxtv2 066 videní

Skrytá kamera - Telefónne čísloAutor: flexio51 021 videní

Ako získať telefónne číslo od každej baby?Autor: 12error92 865 videní

ID volajúcehoAutor: v4v579 163 videní

Stuzkova 4.A - zoznam piesniAutor: muskulus8 107 videní

KábložravecAutor: tanna20 515 videní

Sereď - telefónny kábelAutor: rowdies30 725 videní

Tank vs. tankAutor: angerfistt2 141 videní

Telefónne búdky ako akváriumAutor: prudkojebava2 607 videní

Dáš mi telefónne číslo?Autor: mino499165 728 videní

Sýrski povstalci zničili tankAutor: tommygun37 766 videní
fido100 pred 15 rokmi a 10 m
Ten Vojak vypada jak Chuck Norris xD
coolbreeze pred 15 rokmi a 11 m
vyskusajte to chytit zboku a rozdelite aj 500stranovy zoznam =D
johnyy23 pred 15 rokmi a 12 m
tieto tele. zoznamy aspoň majú nejakú hrúbku, nie ako tie naše zlaté stránky, denná tlč je hrubšia :D
precoja pred 16 rokmi
mna serie iba to ze mi nejde Discovery ;( velmi rad som to sledoval PECKA 5*
tomas6124 pred 16 rokmi
ja to tu milujem zae som roztrhal 2 učebnice
sirko92 pred 16 rokmi
tuto cast som videl na discovery uplna haluz :D a potom tie tanky :D
rawspen pred 16 rokmi
tam ani tak nejde o vedu ale skor o zabavu :D mam rad tento serial PARADA 5* :) :)
cactus333 pred 16 rokmi
Mythbusters je jeden z naj relacii ktore na Discovery bezia...dobra haluz :D
mato236 pred 16 rokmi
Toto som skúšal s učebnicou NOSky a DEJEPISu....rozdelil som to :-) ale potom som z tho mal viac ako 2 kusy
uzoki pred 16 rokmi
debilina a strata casu vsetky ich pokusy
sisus pred 16 rokmi
ako je to prosím vás možnéé???
fretka1111 pred 16 rokmi
Túto časť som videl. Neskutočné. Neveril som tomu, kým som to nevidel. Je to moc zaujímavé, aké divy sa medzi nami.
hallky pred 16 rokmi
Dobrí sú tí chlapci ... Skúšajú také veci aké by sme my nikdy nemali šancu vyskúšať a neraz je to aj poučné, povedal by som ... Keď raz budem mať deti nechám ich pozerať toto ako nejaké hororové rozprávky čo dnes chodievajú bežne a aspoň nebudem počúvať tie isté otázky ako som ja niekedy dával svojmu otcovi (a prečo toto a prečo tamto) :-)
batovak1 pred 16 rokmi
zbožnujem Mythbusters su skvely cela ralacia dufam že s nakrucanim tak rychlo neskončia! :)
bono pred 16 rokmi
nj tam je obrovska sila ... to sme sa zo spolužiakom nudili cez hodinu a len sme si navzajom knihy ttakto zakladali ..a zrazu profka otvorte si knihy hh a sme boli nahraty :D po jednom liste rozoberať :D
com3533 pred 16 rokmi
hehe dobre to držalo .... týchto dvoch rád pozerám :D
kubesqo pred 16 rokmi
Aj ja som to skusal a nejde to :D
surovec pred 16 rokmi
je to pravda :D nasa fyzikarka nam to ukazovala a aj som si to viskusal :D
miso231 pred 16 rokmi
mali zavolat mna ja by som im to rozdelil....a nemuseli by volat tanky:D:D:D
laci654322 pred 16 rokmi
nepiste tu same ho....ni ze sa toneda urobit ja som to skusal drzi to ako skala