Seamus O´Connor - O tomto mladučkom snowboardistovi a skaterovi neviem nič, ale je skvelý snowboardista a skater.

12-roční profíciAutor: oldie186 681 videní

4-ročný skateboardistaAutor: d12a34n56n78y915 038 videní

People are awesomeAutor: noxplode4 724 videní

Skate ShotAutor: sk8ordie9 636 videní

Sarah Connor - Ich wünsch dirAutor: mtvpopfoxtv1 742 videní

12-ročný beatboxer, RC ČerenčanyAutor: paolo3 959 videní

9-ročný talent na skejteAutor: tanna12 815 videní
![Tomáš Foriš [13 ročný skater]](http://fs5.mojevideo.sk/imgs/88773.jpg)
Tomáš Foriš [13 ročný skater]Autor: 98leito982 686 videní

Sarah Connor - From Sarah WithAutor: mathias4124 197 videní

USA Skate Prodigy - Red Bull Phenom 2013 víťazAutor: noone2 493 videní

Skate&SkateBoard FailsAutor: scary88888821 884 videní

Týpci na snowboardochAutor: majcooo3 304 videní

Snowboard ako sa patríAutor: gt36210 171 videní
carhatt pred 15 rokmi a 11 m
fav
carhatt pred 16 rokmi
dal by som vsetko okrem toho rodea a front
filipsss pred 16 rokmi
respekt
sp0nk4 pred 16 rokmi
verte tomu že aj na Slovensku by sa taky našiel keby sme nato mali podmienky ..
steve322 pred 16 rokmi
byvat pri takom svahu + vlek atd tak dost podobne veci davam xD
matalo pred 16 rokmi
odpadol som,,,,, co niektore "deti" dokazu!!!
00roderik00 pred 16 rokmi
krasa snowboard je parada proste je to pan
tigrica pred 16 rokmi
lieta ako zadarmo
warning4 pred 16 rokmi
hudba oničom :D
ruuky pred 16 rokmi
niečo vam poviem ja skačem na lyžiach ... keby aj na SLovensku by bol taky freestyle ski/board park tak sa najde takych aspon 100 deti
lennox pred 16 rokmi
dobry je :D och keby boli u nas take podmienky to bi bolo tip top :D
tozobor pred 16 rokmi
pekne videjko:)bohuzial len lyze ovladam5*
wrc pred 16 rokmi
fúú krása, teraz v takej horúčave :) hneď by som šla radšej lyžovať..
pucher pred 16 rokmi
:) 5*
bobo31 pred 16 rokmi
popis zabil :D:D:D
vitulkko pred 16 rokmi
Aj ja chcem taketo podmienky !!!
majko007 pred 16 rokmi
Na 11 rokov je fakt dobrý :) Aj ked sa do toho moc nevyznám ...
dzaro91 pred 16 rokmi
no šikula :) čo budem komentovať...
mojevideo2010 pred 16 rokmi
to máš tak keď oco je vlekár , ale inak dobrý je
ment pred 16 rokmi
keď má kde má peniaze a nejak ho motivovali rodičia neni o čom :-)) kebyže aj u nás sú také podmienky začal by som so snb :-)