SMER - sociálna demagógia - predvolebný spot
obsadenie: hranol, havalec, bilas, maďarská karta, slota, mečiar, paška, počiatek, janušek, štefanov, vážny, tomanová, tomanovej pes, širokého štadión, sociálny štát, teatro roberto, tkáč, široký, brhel, poor

Predvolebný spot Miloša ZemanaAutor: bbkraj2 424 videní

Smer sociálna demokracia upokojuje spoločnosťAutor: klobucnik196 videní

Najlepší predvolebný song aký kedy v tomtoAutor: pravica2 465 videní

Juraj Blanár: Podnikatelia diskriminujúAutor: videomedialis1 762 videní

Peter, veď vyhraj voľby a nemáš so mnouAutor: mtvtelevizion2 549 videní

Rafael Rafaj: Cigáni sú časovaná bombaAutor: videomedialis2 414 videní

Radio SpotAutor: a3165102 739 videní

Smer má nový volebný spotAutor: ma00732 412 videní

V hlavnej úlohe autobusár SlotaAutor: ampotheking10 708 videní

Hlas sociálna demokraciaAutor: klobucnik206 videní

Fico o zmene režimov v medzivojnovom NemeckuAutor: internetomsvetom1 503 videní

Zsolt Simon zverejnil svoj predvolebný spotAutor: pravica2 019 videní

Poslanca Barteka (HLAS) vyškolila Beáta JuríkAutor: brajenkotlar11 126 videní
shuffle pred 12 rokmi a 11 m
Ten grafik čo to robil si nedal moc záležať :D
satan12 pred 13 rokmi a 1 m
Aj tak raz odvisneš, ogrgeľ, pľundriak, chriacheľ! :)
ladinko pred 13 rokmi a 1 m
KOKO* PRIJ*****
quark pred 13 rokmi a 1 m
KOKO* Sa ospravedlňujem ale serú ma.
sorrisa pred 13 rokmi a 1 m
boze to je take vtipne :D keci, keci , keci ...
zay pred 14 rokmi a 4 m
a teraz trocha recesie :D
perpil1 pred 14 rokmi a 6 m
ano potrebujeme slovenske slovensko volme STARNU MARIANA KOTLLEBU
gouken93 pred 14 rokmi a 7 m
Napísal som do vyhladávača, že hranol a našlo toto... :D
svk1939 pred 15 rokmi a 7 m
preco sa teraz vsetko zdrazuje??? Lebo ste volili tych co nas zadlezili...
badkoo pred 15 rokmi a 10 m
neprenesli bordel na ludi... a ked rozdrbal nase peniaze z emisi aj zo slotom to je OK v CR maju z nich zelenu usporam no tu na ludi neostalo... schvalia si co chcu a prepecie sa im vsetko. alebo stat ktory vyda stavebne
povolenie na miesto ktore je ryzikove povodnami,alebo zosuvmy co tam ti
uradnici v mene statu robia(je im to jedno maju pravidelny prijem a
ZIADNU ZODPOVEDNOST!)dvokas je jasny len trepu razitka. je to
smutne.necudo ze tu pre mladych neni buducnost
lubos1236 pred 16 rokmi
trapne video...ale teraz budeme mat fetacko homosexualno privatizersko liberarno madarsko katolicku vladu :)
mino25 pred 16 rokmi
ale aspon niekto ma este gule a nema strach vyjadrit skutocnost ako to vyzera v sr...
mino25 pred 16 rokmi
povesit ho i zo zvyskom vlady... vsetky ich majetky vcetne ich rodin a znamych znarodnit a? urcite by to stacilo na splatenie dlhu a nieco by ostalo i na dialnice a skolstvo,,, curaci...
nunrg pred 16 rokmi
chudak.jak aj cela nasa vlada
tozobor pred 16 rokmi
tento teraz koluje cez maily:Umierajúci starý muž si zavolá k lôžku svojho syna a hovorí mu:„Synku, keď je teraz taká možnosť dvojitého občianstva, tak mi vybav ešte kým žijem to maďarské.“
Syn si pomyslí, že otec sa už dostáva do delíria, ale predsa len sa spýta – „ Otec načo Vám to teraz bude?“
„Aby keď umriem bolo o jedného Maďara menej!“
tozobor pred 16 rokmi
neviem preco ale ked ho len pocujem, vzdy ma napne:)
strelec pred 16 rokmi
dobréé :) možno by ale bolo ešte lepšie video s dzurindom ako rozpredával štát, sluboval 2x platy do 100 dní :D ..... :O
spikespiegel pred 16 rokmi
pekne pobavilo :D