Tak toto ma teda dostalo. Myslím, že práve takýto darček venovať svojmu synovi nebolo rozumné.

Darček k narodeninám (Austrália)Autor: moriak39 806 videní

K narodeninám mu zatancoval ruskýAutor: luda6 328 videní

Darček synovi k ôsmim narodeninám (Florida) Autor: zajacit48 432 videní

Bizarný darček k narodeninámAutor: antverty42 409 videní

Ocko, všetko najlepšie k narodeninám!Autor: lilinka6939 395 videní

Darček pre učiteľkuAutor: tigrica62 707 videní

Video k narodeninám pre maminuAutor: sashqya6 470 videní

Loptičky k narodeninámAutor: mladyjunak3 537 videní

Chlapcov šťastný deňAutor: kerfastos36 662 videní

A deduškovi dáme čo k narodeninám? RAKOVINU!Autor: kalatrava10 360 videní

Všetko najlepšie k narodeninám!Autor: seko040815 561 videní

Chevy Bel Air z roku 1957Autor: moriak4 658 videní

Dianke k narodeninámAutor: noid213 901 videní
kobra2142 pred 15 rokmi a 5 m
dost trapne
equilibrium pred 15 rokmi a 6 m
jáááj, by ho inač vykrúcalo keby to bolo naozaj... :-)
sk8terka1 pred 15 rokmi a 10 m
akoze aj ked ho tetoval tak ked bi rastol tak samozrejme sa to deformuje lebo koza sa natahuje... to su jaky debili?! :D
metallady777 pred 15 rokmi a 11 m
snad neverite tomu ze je to pravda jej xD asi by to decko bylo uplne klidne co xD
vtipalek789 pred 15 rokmi a 11 m
Tejto rodinke fakt JEBE !
sabinecka11 pred 15 rokmi a 11 m
Mno tak tetovanie malému dieťaťu no neviem xD Mňa by to nenapadlo
anadyr pred 16 rokmi
lol :D samy profik tu :D samy "vsetko viem, vsade som bol" :D a pritom taki su najviac mimo :)
fabco pred 16 rokmi
kua taketo mudre reci podaktori.....ze to v riti picha ON HO NEKERUJE ,ked vrci strojcek to neznamena ze aj tetuje ..... boze
heroess pred 16 rokmi
Good Luck mat takeho fotra,ked tak pojde dalej tak na 18tku dostane pobyt na infekcnom oddeleni alebo hodvab do truhle vdaka rakovine koze
webino pred 16 rokmi
KAm to spejeme ked si uz taketo male deti tetujeme :-(
bellamosse pred 16 rokmi
ježíííš...šak to neni ani ihlou
machernajawe pred 16 rokmi
to nie je trvale tetovanie videl som uz take v madarsku na kupalisku tam to robili a po tyyzdny ti to zmilo
ruuky pred 16 rokmi
Rodičia sa možu hambiť
95kajka95 pred 16 rokmi
nechapem načo mu to je ked vyrastie bude to uplne otrasne ved sa mu ešte rosťahuje koža a ked bude taky 20 ročny bude to mať uplne bleee :D:D:D:D
fredo555 pred 16 rokmi
aj ja si asi dam take na rameno
rawspen pred 16 rokmi
Neni to anhodou len ten skusobny Atrament co casom vyprcha?
pusa09144 pred 16 rokmi
to ani nebolo ihlou
misko1 pred 16 rokmi
ale bohvie co to bolo za tetovanie
indor pred 16 rokmi
hmm v USA je tetovanie povolene az od 18 rokov a v niektorych statoch USA az od 21r. =) ak som dobre pocul tak to boli asi Mexikani alebo tak nieo =D...
vosanko pred 16 rokmi
noa, ja by som to tiez spravil, co je na tom divne?