keď sa nezasmeješ, tak si vyhral veľa fotiek a blbostí, na ktorých sa zasmejeme

Správna fotka v správny časAutor: hummer23 540 videní

Neskutočný smiech MužovAutor: mtvpopfoxtv3 530 videní

Smiech 3Autor: suky115 142 videní

Smiech liečiAutor: lakino121 543 videní

Srandovní FotkyAutor: kamilsrb2 816 videní

Zábava v štýle Bennyho HillaAutor: buchnad62 832 videní

Smiech ♥Autor: lex11 790 videní

Detský smiech 2Autor: airforce56 190 videní

Smiech na nezaplatenieAutor: ekevio38 951 videní

Neudržateľný smiechAutor: hannibal8888 045 videní

Zábavné fotkyAutor: lemex350r6 503 videní

Top Gear srandyAutor: skodaisbest11169 376 videní

Jej smiech ťa dorazíAutor: furikar34 121 videní
krajculka pred 15 rokmi a 1 m
Jedine co ma rozosmialo bol ten postihnuty alebo co sa skor robil postihnutym ten chalan na tej drahe
nifo pred 15 rokmi a 4 m
Miesto nezasmej sa by malo bit Zasmej sa a vyhras ....
66killer pred 15 rokmi a 4 m
trapneeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§ az az
nifo pred 15 rokmi a 4 m
To je az smutne ked sa niekto na tomto zasmeje .... no co je natom smiesne ? keby aspon nieco na urovni ale fak ked sa niekto smeje na tancujucom banane a opici...no nemusim hovorit ....
elssqashoo pred 15 rokmi a 5 m
ten banan bol trapny uz po prvom tanci ...
fingerboard pred 15 rokmi a 7 m
na tom sa zasmeje 2 rocne dec
ko
sabinkana pred 16 rokmi
absolutne som sa na tomto nesmiala .... ubohe
com3533 pred 16 rokmi
viac ma to udivuje ako mi to pripadá smiešne ...
fredo555 pred 16 rokmi
??? ???? :D
elcrime pred 16 rokmi
nesmial sa na tom ani môj 9 ročný bratranec...aa ten koment k videu..ako fakt nechápem kto mohol napísať takú kravinu...
milan434 pred 16 rokmi
to väcsiu chujovinu som este nevidel na tom by sa nemohol nikto zasmiat ked hej male deti
77valo77 pred 16 rokmi
trapošina to sa natom dakto aj zasmial?a ked som viddel treťi krat ten banan debilny išlo ma poraziť ata dementna hudba -10000*
usaarmy pred 16 rokmi
viac je to deprimujúce ako keby sa mám zasmiať . . .
cheaterhh pred 16 rokmi
a čo som vyhral?
tigrica pred 16 rokmi
placem...