Som fanúšik Applu a iPhone zvlášť tak preto pridávam toto ešte horúce video, ktoré predstavuje jeden z najlepších smartphonov na trhu odporcovia budú tvrdiť svoje ale po technickej stránke je to tak. Vychutnajte si to.
všetko o iPhone 4 a o jeho technickej špecifikácii na http://www.apple.com/iphone/specs.html

Profesionálna výmena batérie mobilu AppleAutor: lezak6005 789 videní

IPhone 7 BLACK UnboxingAutor: monssi3 776 videní

Opička testuje iPhone XAutor: dano16h3 340 videní

Apple iPhone 12 PromoAutor: lordmmx7 891 videní

Nový Apple iPhone X - ako vlastne vyzeráAutor: monssi13 568 videní

Zázračný iPhoneAutor: strelec96 843 videní

Predstavujeme iPhone 5SAutor: sh4d0w5 183 videní

Official Iphone 5 TrailerAutor: derilius13 220 videní

Chcete zavolať 112,ale iPhone má iný názorAutor: viktor8913 527 videní

Iphone 5Autor: jakubko8822 439 videní

IPhone 5 parodiaAutor: killergeorge17 520 videní

APPLE PARK: Január 2018Autor: monssi12 574 videní

Nový Apple iHoleAutor: sh4d0w4 349 videní
rampage4x pred 10 rokmi a 5 m
ja ten telefon mam este teraz a stale ide mal som predtym htc samsung a uz nikdy viac a teraz si idem kupovat iphone 6 ked vida tak 6s
plazma pred 10 rokmi a 7 m
sranda ze prejde 5 rokov a uz sa mi to zda byt neskutocne stare a bolo to len nedavno :D
pistike9 pred 11 rokmi a 11 m
Ty hlupaci co tu pisu ze radcej nokiu 3310 ,tak potom nigdy este iphone nemali.
ku8ec pred 12 rokmi
mam poebanu nokiu 701. zahrám si na tom. baterka vydrží. všetky mapy internet a kraviny na tom idú. nemusim si pripajat kabel všetko je kompatibilne. je to staručky symbian takže žiadne otravne aktualizacie a podobne. Lepšie telefony? načo :D
danyel pred 12 rokmi a 1 m
od zaciatku androidu som mal len android telefony ziadne shity ale vzdy telefony v tej najvyssej triede a dnes mi dosiel iphone povedal som si ze zivot je zmena ... lepsi telefon som v ruke nemal nikdy som nemal nic od applu ale vidim ze pomali moje sony vaio pojde papa a vymeni ho macbook a takisto pribude ipad ... :) majte sa a ti ktory ste iphone videli iba v porovnavacom videu iphone vs brick mozte si o tom pisat co chcete :)
galileo26 pred 12 rokmi a 6 m
ďakujem, radšej knihu :D
saamienss pred 12 rokmi a 10 m
radsej nokiu
dominic pred 13 rokmi a 7 m
iPhone je super Samsung alebo HTC a podobné a podobné sracky su nahovno :)
milancifra pred 13 rokmi a 10 m
radsej Samsung galaxy S III
rapidmouse62 pred 13 rokmi a 10 m
Iphone je na hovno za taku cenu radsej kupit HTC ONE X alebo SGS3
ado2000monter pred 13 rokmi a 12 m
a je tam aj web games
dhool pred 14 rokmi
pokial v tom telefone nemate internet tak je vam na hovno ...
adko24 pred 14 rokmi
Prava funkcia iPhonov je aby vas mohla americka vlada sledovat radsej neaku tu nokiu 3310 :)
prosvk pred 14 rokmi a 2 m
Android je lepšie ;)
cesnak225 pred 14 rokmi a 2 m
predam iphone 4 novy so vsetkym za 330€ ak chcete ozvite sa mi
dajsi pred 14 rokmi a 2 m
radsej mat dobru rodinu, kamaratov, ako zbytocne drahe hracky krore su mi nanic
sw33t pred 14 rokmi a 3 m
keby som nan mal :D
godfele pred 14 rokmi a 3 m
to odhriznute jablko znamena ze ten mobil je ako jablko z raja a niekto ho uz odhrizol lebo chcel iphone
lubossmi pred 14 rokmi a 3 m
mam aj iphone 4 a 4s a aj 3G no najlepsi je 4s :D je super vecicka ak viete na co ju viuzijete
eltomas pred 14 rokmi a 4 m
Ja ho mam,a som spokojny ;)