Snímka natočená v lete roku 2009 v niekoľkých japonských mestách (Tokyo, Matsuyama, Imabari, Nagano, Gifu a Ishizushisan).
Hudba: Royksopp - "Triumphant", The Album Leaf - "Window"

Toto jedine vo vlaku v JaponskuAutor: svetom18 111 videní

Japonsko 2019Autor: monsio2 356 videní

Ranná cesta TokiomAutor: ibalgin20018 241 videní

Tankovanie v JaponskuAutor: kalatrava23 060 videní

V Ueno parkAutor: pama0132 524 videní

Úchylné záchody v Japonsku so sexuálnymAutor: miloslav81 453 videní

Krása v JaponskuAutor: tigrica1 948 videní

Cesta japonským rozprávkovým lesomAutor: ondrej291 237 videní

Jeseň v JaponskuAutor: elnorka5 170 videní

Trochu nám nasnežilo, musíme dostať ten snehAutor: johnatan20 169 videní

Drift v JaponskuAutor: jolaus20 717 videní

Takto sa nakupuje v JaponskuAutor: ardzun5 376 videní

Masívny zosuv pôdy v japonskom meste WajimaAutor: demonoid13 913 videní
zmarek20 pred 13 rokmi a 10 m
Tak Europa sa ma co ucit od Japoncov
skaryn pred 13 rokmi a 10 m
kawaii....
chuck pred 16 rokmi
tam je to blbe co sa tika zivota nemaju kde spat .. vo vlaku nema ani miesto na statie .. je to tam preludnene
kena55 pred 16 rokmi
loveeee Japan :* :)
rohlik pred 16 rokmi
nič proti Číňanom ani Japoncom ale môj názor je že sa prednožili ako myši !
kraken234 pred 16 rokmi
pekne to je ...ale zit by som tam nechcel ...
ivettka6 pred 16 rokmi
ina krajina iny zivot ina kultura........krasa 5*
boy442 pred 16 rokmi
v japonsku by som chcela vysukat to ich metro
blues pred 16 rokmi
Jednoznačne 5*... Aj ja by som chcel ísť niekedy tam... Sú veľmi popredu, bolo by to tam zaujímavé...
patrikork24 pred 16 rokmi
chcem ist do japonska :) a pozriet sa na ich zivot
lsd1h pred 16 rokmi
Betonova klietka...radsej pojdem byvat niekde do prirody ;)
tekla pred 16 rokmi
do Japonska sa chcem a dúfam, že raz pozriem ... najme do nejakej dobrej malej zašitej reštiky na dobre jedlo ako je v 1:14 ... perfektne video a dobre hudba