Chlapík si chcel na vlastnej koži vyskúšať elektrický obušok určený pre dobytok. 500000 V je naozaj pecka.

Taser - elektrický paralyzérAutor: miko66659 870 videní

Elektrický paralyzér vs. zločinecAutor: klenot42 156 videní

Paralyzérové úškrnyAutor: godzilla53 114 videní

Dievča v bikinách otestovalo taserAutor: usiak58 577 videní

Vojaci vs. taserAutor: devildog91133 021 videní

Elektrický šokAutor: noone31 860 videní

Vojačka skúša na sebe taserAutor: wilonator54 272 videní

Mladý gay a jeho stretnutie s elektrónmiAutor: shitmaster75 974 videní

Je mŕtvy? Nie, dostal iba elektrický šok!Autor: buchnad13 926 videní

Ako ruský vojak mačku zachraňovalAutor: katka94 246 videní

Policajná groteska z Hackney (Londýn)Autor: kalatrava51 204 videní

5 policajtov a jeden veľký opitý chlapAutor: zajacit42 153 videní

Jednoduchý elektrický ohradník proti slimákomAutor: castaneasrativa30 788 videní
shoenik pred 12 rokmi a 2 m
tu je reakcia americana... a toto rusa :D http://ww w.mojevideo.sk/video/1ee7f/rusky_vojak_na_sebe_vyskusa_paralyzer.html
askagangsta pred 12 rokmi a 10 m
viete ze ked dakoho zasiahnete taserom, poští sa? :D
bieberka pred 15 rokmi a 9 m
chvilu som si myslela ze je mrtvy ...
elmatro pred 16 rokmi
mna drbne to su pacienti :D:D:D:D
inuska pred 16 rokmi
idioti...
kreha pred 16 rokmi
ostal s toho nejaky retardovany ne?
sisus pred 16 rokmi
tak akože ináč, chudák dobytok, čo musí prežívat:(:(:(:(
ladislavczech pred 16 rokmi
Blbci, kdyby dostal šok v době, kdy je srdce stáhnuté tak by se mu pravděpodobně zastavilo...
karolko pred 16 rokmi
pre vsetky blbe deticky ... zopakujte si fyziku - kapitola napatie a prud ...
rudo1974 pred 16 rokmi
nech zije Amerika a jej najinteligentnejsi narod na svete!!!!!!!!
petrik008 pred 16 rokmi
ak od bolesti grcal tak to musi bit riadne sleha...
bengoroo3 pred 16 rokmi
za skúšku nič nedáš
krucko pred 16 rokmi
debiloamerikazmus :D
lolek351 pred 16 rokmi
je to 50 000 a nie 500 000 to bi ho zabilo ? :(
lennox pred 16 rokmi
šak to je tyranie zvierat :D XD
wasabi pred 16 rokmi
blbi a blbsi...:D
dzaro91 pred 16 rokmi
...ešte si ho aj fotí?!...:D
frepko pred 16 rokmi
to ma kolko voltov ved taser ta zlozi lepsie ako tento obusok :D
amenofus pred 16 rokmi
sa divím vobec že niekto niečo také vymslel aj pre dobytok :(
lisa12 pred 16 rokmi
čo dodať...retardi...