Neviem či bol chalan opitý,alebo len nejako zakopol,či neudržal rovnováhu,no zošúľal sa fajne.

Dedov pád z eskalátoraAutor: futbalissta35 543 videní

Opilec na eskalátoreAutor: benyxxxxx102 167 videní

Dievčatko takmer oskalpoval eskalátor!Autor: zajacit22 632 videní

Opilec vs. schodyAutor: karas1138 638 videní

Keď sa veľký pes bojí eskalátoraAutor: peklo2224 999 videní

Fanúšik na lampeAutor: katka16 201 videní

Opilec na schodoch 2Autor: tigrica18 856 videní

Eskalátor 2Autor: katka64 499 videní

Downhill eskalátorAutor: noone24 450 videní

Pád vozíčkáraAutor: leviathan65 471 videní

Na ten eskalátor ma nedostaneš do psej matere!Autor: lezak6006 830 videní

Keď si holub obľúbi eskalátorAutor: esterina17 601 videní

Magor vs. eskalátorAutor: lokes117 730 videní
asteroid pred 15 rokmi
:Dlol:D
pepsik pred 15 rokmi a 2 m
ten musel byt dobre scapany... =)
radko96 pred 15 rokmi a 4 m
cí dosť dlhý
eskalátor
skaryn pred 15 rokmi a 6 m
A este aj dorezany....
mentoska pred 15 rokmi a 6 m
:D este aj tu lampu rozdrbal :D
actives pred 15 rokmi a 10 m
HeadShot d(-*-)b :D
vasilijzajicev pred 15 rokmi a 10 m
na*ebaný rus :-D
adrian1994 pred 15 rokmi a 11 m
:D:D asi mal vypite
juraj200m pred 15 rokmi a 11 m
A to sa ako da? :)
paapgaj pred 15 rokmi a 11 m
LoooooooooooooL ja som sa tak rehotal jak trepol DIŇU :)
petercc0 pred 16 rokmi
ten ma tvrdu hlavu
mkboss pred 16 rokmi
Au :D