Takto to vyzeralo v našej dedine : hrozné niečo, ľutujem tých ľudí, čo ich vytopilo

Asi budú záplavy, myslíš si, že budeme vAutor: godzilla7 441 videní

Potopa v PrievidziAutor: xyzpa12 757 videní

Rieka Swat v Bahraine po silných dažďochAutor: lenin17 675 videní

Záplavy v Bardejove 04.06.2010Autor: roberto187 376 videní

Prievidza - PotopaAutor: xyzpa13 801 videní

Záplavy v PrievidziAutor: 123dave12313 717 videní

Sleduj, už sa valí VODA! (Belgicko)Autor: mg20 714 videní

Záplavy - Bardejov 4.6.2010Autor: andrej1254111 174 videní

Mohutná riekaAutor: benyxxxx26 506 videní

Povodeň v ČaniAutor: equinox18 344 videní

Záplavy v centre mestaAutor: che31 996 videní

Záplavy v južnej ČíneAutor: tigrica14 396 videní

Záplavy v Martinskom okreseAutor: oyran8 580 videní
kingkros pred 14 rokmi a 1 m
nieje to tak hrozne oproty kde byvam ja kazdy rok zaplavy.
dedotvojhodeda pred 14 rokmi a 11 m
Jaaaj sak tu byvam !!! :D
besttracker pred 15 rokmi a 11 m
mnohy si to zapricinuju samy.....napriklad nedaleko mna su postavene asi 6-7 novych bytoviek na mieste kde pri zaplavych asi spred 10-15 rokou bolo tak 1-2 m vody....a teraz su tam bitovky a cudujme sa preco to vytopi......