Táto baba mi pripomína poručíka Colomba.

Bez okaAutor: h8me10 074 videní

Rakovina ho pripravila o oko, teraz má namiestoAutor: yannik16 201 videní

Tetovanie okaAutor: sabir94 384 videní

Letecký inžinier si dal do oka malú petarduAutor: vaipaipaimei13 178 videní

Dawkins vytvára okoAutor: ateizmus7 105 videní

Máš oči ako bábika! (Brazília)Autor: bombarderis39 575 videní

Čo to len môže na prvý pohľad byť?Autor: lezak6007 619 videní

Mliečko z oka Autor: kurito16 486 videní

Volali ho „Dutinka” (DRSNÉ ZÁBERY)Autor: kalatrava10 830 videní

Chirurgické odstránenie nádoru z okaAutor: dragon88839 616 videní

Rovné dosky z kmeňa píli motorovou pílouAutor: kalatrava6 561 videní

Dokonalé 3D okoAutor: avokado26 402 videní

Ako vybrať mihalnicu z okaAutor: fastas40 628 videní
eduardomessi pred 14 rokmi a 3 m
fakt pekny usmev na konci :)
matus247247 pred 14 rokmi a 10 m
chudiatko
bart789 pred 14 rokmi a 12 m
stipu ma oči z toho
houmes pred 15 rokmi a 1 m
chudak dievca ale je pekne aj ked jedno oko ma umelee :)
yoshin pred 15 rokmi a 1 m
zaujímavé :D
888jaja8888 pred 15 rokmi a 10 m
na konci sa jej to umele oko nehybe XDXDXD
dzungla pred 15 rokmi a 11 m
jak vo filme Terminator 1 :-D
fredo555 pred 15 rokmi a 12 m
frajer jej do nho strelil s prakom :D
moloch610 pred 16 rokmi
Podla mna je kkk,,niektori ludia vedia prehodit bulbus tak ze by ste si ozaj mysleli ze to oko nema ale ona ho ma a to oko co si vkladala dnu je z plastu vsak si vsimnite tie zrenice ake su odlisne sklene oko by malo presne taku istu zrenicu ako zdrave oko.
barbinka13 pred 16 rokmi
boze to je ake nechutne jaj boli ma oko xD
iceicebaby pred 16 rokmi
chuda...... :(
darkcorsair pred 16 rokmi
Je mi jej luto :/
sutam pred 16 rokmi
no skoncila bez oka chudina a teraz ma umele :(
wirus78 pred 16 rokmi
pekne urobene pocitacom super pekne
yursen pred 16 rokmi
usmev na konci vravi za vsetko :)
vyhul pred 16 rokmi
fuj :-/
thelestat pred 16 rokmi
fuj
katribodkit pred 16 rokmi
zevraj sa jej to stalo pri porode,odlupila sa jej rohovka,a po viacerych operaciach jej ajstak museli dat umele oko...
mariannn pred 16 rokmi
To musí mať zaujímave ked vidí všetko iba v 2D...
biema pred 16 rokmi
Pokial sa usmieva tak je vsetko fajn.