Čo to tam len videli? by ma zaujímalo:D no, asi nejakú maškrtu.

Nemecký ovčiak kira a lexiAutor: cyberpavol4 707 videní

Vlčiak a kostičkaAutor: misura5 534 videní

Československý vlčiak a jeho trikAutor: fraus12 865 videní

Cesko - slovensky vlciakAutor: somebody67 658 videní

Myslí na horšie časyAutor: godzilla27 512 videní

Československý vlčiak (dokument)Autor: lucasinoo14 164 videní

Krásna JunoAutor: romales41 393 videní

Československý vlčiakAutor: noone16 846 videní

Poslušný pesAutor: leviathan35 851 videní

Spláchni po sebeAutor: tigrica2 835 videní

Pes a potokAutor: 11josip1118 054 videní

Pes a ľadové cencúle (krátke video)Autor: dadec6 053 videní

Môj pesAutor: kendo31 448 videní
fycke pred 15 rokmi a 7 m
Co je to za rasu? podoba sa to na CSV-cko ...ale nieje (ceskoslovensky vlciak)
lisiacik pred 16 rokmi
synchronizacia na 100%
skany pred 16 rokmi
zlati su
benyxxxx pred 16 rokmi
:D:D:D:D:D:D toto sa mi na psoch vždy páčilo....