Zrýchlené zábery príprav raketoplánu na štart.

Raketoplán DiscoveryAutor: transformers885 107 videní

Raketoplán Atlantis 2Autor: transformers886 751 videní

Štart raketoplánuAutor: diablo6664 979 videní

Pristátie raketoplánu Discovery 2Autor: trix28 401 videní

Z rampy až do kozmuAutor: th0r21 912 videní

Štart a let amerického raketoplánuAutor: hannibal8813 203 videní

Posledný štart Atlantisu ultra-spomaleneAutor: tommygun20 832 videní

Famózny štart raketoplánu do kozmuAutor: chupp417 164 videní

NASA - štart raketoplánuAutor: mondragora46 293 videní

Technické divy sveta - RaketoplánAutor: dokumenty5 934 videní

NASA Raketoplán DiscoveryAutor: transformers8813 023 videní

Posledné pristátie raketoplánu Endeavour STS -Autor: transformers887 618 videní

Raketoplán EndeavuorAutor: transformers885 962 videní
paulie pred 15 rokmi a 2 m
jejdamenku, takto zimny motor vytacat :D
pistik pred 15 rokmi a 3 m
na tom by som lietal do roboty :D
martin100 pred 15 rokmi a 5 m
celé video žiaden zvuk a ja som medzitým prepol na inú stránku a z ničoho nič mi zrazu žačnu repraky šušťať na celú izbu kurnik :D a ja už celý v prdeli že čo sa deje z kompom :D
niio pred 16 rokmi a 1 m
no raketoplan sa po misii kompletne rozoberie a kazda jeho suciastka sa prekontroluje...
77valo77 pred 16 rokmi a 1 m
god
tojevprdeli pred 16 rokmi a 1 m
úžasné! klobúk dole pred konštruktérmi...
makakboy pred 16 rokmi a 1 m
hmmmm prečo tam neni zvuk.... ale inač je to zaujímavé
airia pred 16 rokmi a 1 m
wow zaujimave
freefox pred 16 rokmi a 1 m
Super video......škoda jen že ty lety jsou tak strašně neefektivní...snad s novými raketoplány přijde i nový způsob startu....
usaarmy pred 16 rokmi a 1 m
no zaujímavé ...:)
19winco91 pred 16 rokmi a 1 m
rad by som videl start rakety nazivo :) moze to byt pekny zazitok hh :)
chuck pred 16 rokmi a 1 m
tolko penazi tam ide ...
leccter pred 16 rokmi a 1 m
no paraaada
zakli28 pred 16 rokmi a 1 m
pekne
akto pred 16 rokmi a 1 m
video je vybrorne, len si mohol dat aj nejaku hudbu donho
onko pred 16 rokmi a 1 m
Ten záber zhora na začiatku mi pripomína ako si mravce nesú nejaké steblo trávy do mraveniska.
roy2 pred 16 rokmi a 1 m
5★ :)
tigrica pred 16 rokmi a 1 m
poletime...poletime