Neviem o čo im išlo, keď otvárali dvere za jazdy, ale veľa nechýbalo aby došlo k nešťastiu.

Dvere na metre volajú "gilotína" (Filipíny)Autor: godzilla48 361 videní

Adrenalínová jazda parížskym metromAutor: lajkit33 279 videní

Samovrah v metreAutor: benyxxxx42 383 videní

Dvojník Eminema v moskovskom metreAutor: uschiglas6 052 videní

Venezuelské metroAutor: kozarohata37 398 videní

Pondelok ráno v japonskom metreAutor: marko5543 836 videní

Násilie v metreAutor: jolaus165 046 videní

Lietanie v metreAutor: nightlander27 956 videní

Idiot 13Autor: chefenew5 731 videní

Bitka v metreAutor: kohb30 813 videní

Noc v parížskom metreAutor: medialko29 743 videní

Pripitého fanúšika Chelsea už v metreAutor: luda29 466 videní

Na mol opitá žena v pražskom metreAutor: spirit12313 128 videní
solto pred 15 rokmi a 7 m
jaj keby vipadol by som sa nasmial jak ... typoval by som zeby ho to hadzalo dalsi kilometer
addams996 pred 15 rokmi a 11 m
sak rusi:D
maxide pred 15 rokmi a 11 m
darcovia orgánov
pege pred 15 rokmi a 11 m
vole
ufon pred 16 rokmi
debili majú štastie
liho pred 16 rokmi
magor!!!!
gandi pred 16 rokmi
keď ho mrzí život nech to spraví tak aby po ňom neostal bordel...
thelestat pred 16 rokmi
:D
walterhighspirit pred 16 rokmi
cocotizmus+alkohol=2fetak4metro 2fetak+alkohol=cocotizmus........som sokovany tym ako nespmierne presne vysledky som dosiahol za pomoci kalkulacky....
mafian00711 pred 16 rokmi
mala tam skapat :D
boy442 pred 16 rokmi a 1 m
fetak+fetacka=cocotizmus
vladino pred 16 rokmi a 1 m
idiot
marvin1s pred 16 rokmi a 1 m
ked nema rozum ani talent tak sa potrebuje nejako zviditelnit
eliss pred 16 rokmi a 1 m
raz nam ucitelka vypravala ze isla so ziakmi na vylet vlakom a jedna baba tiez asi z IQ 0 otvorila pocas jazdy dvere na vlaku a zabila sa....
pody pred 16 rokmi a 1 m
debil nemal asi rozum
mrsizabil pred 16 rokmi a 1 m
Nebola jedna z ních baba?:D
peterl981 pred 16 rokmi a 1 m
podtlak cuclo ho skoro
bengoroo3 pred 16 rokmi a 1 m
zbil by som ich 2 krát
drozdo pred 16 rokmi a 1 m
Tak toto je demencia najhrubšieho zrna..
zipoo11 pred 16 rokmi a 1 m
a nemali by sa dvere zamknut ked sa metro pohne alebo nemal vlak zacat brzdit ?