Najprv som vôbec netušil, prečo sa tam ten chlapík tak krčí. Asi si necení svoj život, no adrenalínu mal v sebe až až...

Rally nehoda - divákAutor: explorer17 694 videní

Trošku skočil (rally Poľsko)Autor: uhorkac43 096 videní

Rally skok vo vysokej rýchlostiAutor: bishop40 343 videní

Ja to zvládnemAutor: vincentvega18 753 videní

Idiot a jeho driftAutor: duri0826 130 videní

Rally skok nehodaAutor: matus477 768 videní

Bláznivý skok do vodyAutor: duri0833 267 videní

Blázon - skokAutor: duri082 839 videní

BlázonAutor: schw33k49 071 videní

Fanatik Britney SpearsAutor: tozobor16 063 videní

Rally je nebezpečný športAutor: tomas2312 803 videní

Len blázon by skočil z tohoto útesu (El Morro)Autor: vincentvega71 836 videní

Blázon - pokračovanieAutor: brekeke23 847 videní
mathonik pred 15 rokmi a 7 m
na taketo somariny staci jedina otazka: NACO ?
gandi pred 16 rokmi
veľký hrdina.. no som zvedavá ako by sa tvárili keby nevydalo a museli by mu zbierať mozog po ceste... ľudská debilita nemá hraníc
thinx pred 16 rokmi
keby trochu pribrzdi xD
ecojuice pred 16 rokmi
co si pass tak chalan bol asi skoksovany alebo fuknuty ked mal taku odvahu musel mat gule az v krku
vladino pred 16 rokmi a 1 m
toje pacient
pekosko pred 16 rokmi a 1 m
hmmm,,,,,celna zrazka by bola zaujimavejsia!!!!!
lisa12 pred 16 rokmi a 1 m
ja by som mu zrovna netlieskala..ako tí ludia okolo..
boy442 pred 16 rokmi a 1 m
to je debil ved to auto mohol pokazit
zolonator pred 16 rokmi a 1 m
potom mu mali skontolovať gate.
misko1 pred 16 rokmi a 1 m
ja by som ho presiel debila :P
dejvcz pred 16 rokmi a 1 m
No supr řidič se zlekne neustoji do pad a o sto metru dal zabije 10 lidi.
inuska pred 16 rokmi a 1 m
to co je za magora fuuuuha to by normalny clovek nespravil...
muska414 pred 16 rokmi a 1 m
uz iba 9 :D
muska414 pred 16 rokmi a 1 m
hmm..
darkdragon pred 16 rokmi a 1 m
no isto take daco by nik nespravil.... isto tam len hladal daco na zemi a nahodou ho preletelo auto a teraz sa hra na najvecsieho borca :D
9aristokrat9 pred 16 rokmi a 1 m
vazne idiot
stanto pred 16 rokmi a 1 m
nastruhany vlas by ste mu do riti nepichli :D
matus47 pred 16 rokmi a 1 m
no comment husti jak svina taky je aky ja . ja som to skusal s kamosom na bugine a som bol opacne otoceny AAAAA BBBBBBBBBBBUUUUUUUUUUUUUUMMMMMMMMMM po hlave
iceicebaby pred 16 rokmi a 1 m
hmm... moze to byt mechanik co kontroluje podvozok.. :D:D
matsnv pred 16 rokmi a 1 m
ta to huj