Športy hrané nunčakmi

zobraziť viac ↓
macobrum 18 653 videní

Majstri bojových umení ovládajú svoje nunčaky na jednotku.

  • Kvalita:
  • Zverejnené: 19.5.2010 11:19
  • Páči sa: 77% (43 hlasov)
  • Obľúbené: 18
  • Komentárov: 33
  • Dľžka: 1:25
  • Kategória: zábavné
  • Tagy: športy, zábava, blázon, golf, bedminton, nunchaky, nunčaky
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (33)
zobraziť viac ↓
  • ares253 pred 12 rokmi a 3 m
    tak vrieska jak keby sa obíjal s tymi nunčakmi :D

  • avatar pred 15 rokmi a 11 m
    Počuj nebud mudry ok ? Tie "výkriky" maju svoj zmysel. Nechcem sa robiť múdrym ani ja, ale napriklad pri udere ked jak si to nazval "vykríkneš", tak zo seba vydáš všetkú energiu. Pri údere sa vydíchuje a pri bloku nadýchuje, ale čo tu budem hlupákom vysvetlovať

  • xteam pred 15 rokmi a 11 m
    podla mna tie vykriky su trapne ale su to borci

  • yebesh pred 16 rokmi a 1 m
    riadna postiha vrieskajuca

  • slayer1414 pred 16 rokmi a 1 m
    riadny psycháč, prežíva to jak pôrod ježa

  • pechzd pred 16 rokmi a 1 m
    tak toto je drsné...ja by som už pomlátila všetky okolo..a najviac seba..:D...

  • ivettka6 pred 16 rokmi a 1 m
    co uz tito nevymyslia :)

  • zajosvk pred 16 rokmi a 1 m
    no koment co ty sikmoky uz nepretocia golf s nuncakmy :) ...

  • macobrum pred 16 rokmi a 1 m
    13 HODIN OD ZVEREJNENIA SA TOTO VIDEO DOSTALO DO TOP 50 NAJPOZERANEJSICH, DAKUJEM PEKNE :* www.originalhry.sk

  • rd pred 16 rokmi a 1 m
    macher

  • dodisko2 pred 16 rokmi a 1 m
    dobry je chalanisko

  • tozobor pred 16 rokmi a 1 m
    mohli by tie,,nuncsaky-nunzojomaky,,vyrabať aspoň s otvarakom na flaše, pripadne s vyvrtkou...

  • airia pred 16 rokmi a 1 m
    japonci su divny

  • 19winco91 pred 16 rokmi a 1 m
    ktovie kolkokrat si nalozil po vajciach :)

  • rohlik pred 16 rokmi a 1 m
    za čias keď som si takéto dačo robil to dopadlo asi tak že som mal 2 a pol centimetrovú hrču na hlave a od toho dňa stoja na povale :D

  • benyxxxx pred 16 rokmi a 1 m
    Dobrý borec...5*

  • jelen838 pred 16 rokmi a 1 m
    Ja nemôžem z tých zvukov. :D:D

  • pucher pred 16 rokmi a 1 m
    Keď sme boli malí chlapci, tak sme to volali že: Tučaky :D

  • amenofus pred 16 rokmi a 1 m
    neni to už tu náhodou ?

  • kofoo pred 16 rokmi a 1 m
    ježis ten vydava zvuky jak retardovany