Island 2010

zobraziť viac ↓
noone 21 945 videní

Aktivita sopky Eyjafjallajokull 1 a 2.mája 2010.
hudba:Jonsi - Kolnidur.

  • Kvalita:
  • Zverejnené: 16.5.2010 11:09
  • Páči sa: 92% (91 hlasov)
  • Obľúbené: 52
  • Komentárov: 49
  • Dľžka: 2:18
  • Kategória: cestovanie
  • Tagy: sopka, magma, ľad, popol, láva, výbuch, spomalené, island, islandský, islandská, islandské, ostrov
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (49)
zobraziť viac ↓
  • trojanhorsee pred 14 rokmi a 9 m
    Krasna je ta priroda a aka je mocna....

  • ricardo2371 pred 16 rokmi a 1 m
    no nwm ale podla mna sa koniec sveta fakt blizi pretoze na haiti bolo to zemetrasenie je hospodarska kriza teraz uz ani lietadla nelietaju kvoli tejto spoke no nwm uz tomu zacinam verit ze sa koniec sveta blizi a aj vsade su vselijake zaplavi prirodne zivli no nwm

  • huli pred 16 rokmi a 1 m
    fuci nam zemegula...

  • ruddiger pred 16 rokmi a 1 m
    konečne niečo na mv,čo je hodno i komentára...

  • ivettka6 pred 16 rokmi a 1 m
    velmi pekné ....jednoznacne...

  • lubos846 pred 16 rokmi a 1 m
    krásne spracovanie :)

  • mjrmalder pred 16 rokmi a 1 m
    nádherne spracované

  • d4rky pred 16 rokmi a 1 m
    zatial najkrajsie video ake som tu videl krasa :)

  • rapper pred 16 rokmi a 1 m
    Eyjafjallajokull á teraz prečítajme to :D

  • olinek22 pred 16 rokmi a 1 m
    brutal videjko:)

  • zajosvk pred 16 rokmi a 1 m
    naaaadherneeeeee zaznami videa no super to je pekne spracovane +5

  • zdenkoha pred 16 rokmi a 1 m
    Tato sopka sa prebudza kazdých 200 rokov. Dúfam, že toto nebude trvať dlhšie ako po minulé roky 1612 a 1823.

  • rohlik pred 16 rokmi a 1 m
    nádherná príroda :)

  • 4l73rn473 pred 16 rokmi a 1 m
    Tá hudba mi úplne príde ako Sigur Rós :) hlavne ten hlas speváka :O na Islande majú asi všetci rovnaké hlasy :D

  • hallky pred 16 rokmi a 1 m
    Pekne zábery :-) Možno aj ako lákavá dovolenková destinácia pre dobrodružných ľudí :-)

  • pucher pred 16 rokmi a 1 m
    Toto by bolo niečo pre Amálku:) Škoda, že tu nieje:( 5*

  • dabol pred 16 rokmi a 1 m
    dokedy som vyslovil ten nazov video skoncilo

  • justpassingby pred 16 rokmi a 1 m
    dobre video 5*

  • hilsenfra pred 16 rokmi a 1 m
    strácam sa, čo komentujem?

  • makakstromovy pred 16 rokmi a 1 m
    nádhera:)5*(L)