Chalan sa zahral s vodnou fajkou a jarovou vodou. Možno sa aj zhulil.

Vodná Fajka - bublinyAutor: jackiechan318 619 videní

Vodná fajka, HookahAutor: inspiron17 481 videní

Vodna fajka :)Autor: jackiechan311 906 videní

Vodna fajka - kruhyAutor: jackiechan310 723 videní

Vodná fajka :: GoPro HD editAutor: charliesvk7 484 videní

Všade samé bublinky (spomalené zábery)Autor: srdce36 764 videní

Predseda klubu zelenýchAutor: vycapnik83 045 videní

Vietnamský hulič sa odkúril do bezvedomiaAutor: wilonator67 829 videní

Ja a vodná..Autor: tadeaspol5 536 videní

Tour de Krakow 2015Autor: nerazzurri223 990 videní

SuperVodnáFajkaAutor: jojo18127 582 videní

Cigaretka na 2 ťahyAutor: hudecekmarcel7 688 videní

Water pipeAutor: many4 488 videní
amenofus pred 14 rokmi a 4 m
zlatá vodná, toto sme robili pri rieke a pomaly to spustili na vodu, a tam sa to tak vznášalo ... vodná je super
blajza pred 15 rokmi a 1 m
v pozadi jake mracna :D
prekurzor123 pred 15 rokmi a 8 m
mne to išlo aj z normalnou cigaretkou je to sranda:D
thuglife pred 15 rokmi a 10 m
coooooool!!!! tak to jo !!!
walkure pred 16 rokmi
mne to islo :P
hqprdc pred 16 rokmi a 1 m
no jasne zhuli sa z vodara. sorry ale taky debilny nazor na vodaro som ecew nepocul
dappaarz pred 16 rokmi a 1 m
normalne umelec.. mozno by sa s tym niekde na namesti aj uzivil...
lisa12 pred 16 rokmi a 1 m
stare dobre časy na intraku ...ach...;)
ns pred 16 rokmi a 1 m
boze vy ste statocne pocvakani sak to je tabak do fajky to neni marijuana
isors pred 16 rokmi a 1 m
bublihul
jebbareee pred 16 rokmi a 1 m
ten sa musel asi veľa nahuliť kým si toto natrénoval :D
esicko pred 16 rokmi a 1 m
pozeram ze deticki nam rastu do Krásy je vam po 10 roky a chcete fajci travu co ste blby ci nemate rodicov
eliss pred 16 rokmi a 1 m
to je brutaal..to musim vyskusat...
festo20 pred 16 rokmi a 1 m
je to ina zabavka vzdy ked dame na chate vodnu fajku tak robime bublinky :D
inuska pred 16 rokmi a 1 m
no pekne mu musi smrdet barak:)
katsudo pred 16 rokmi a 1 m
toto som aj ja robil s bublifukom - pekne to je
maco22 pred 16 rokmi a 1 m
čo je jedlé a robia sa z toho takéto bublinky ?
pucher pred 16 rokmi a 1 m
Spomenul som si na Sliezky Dom v Tatrách:D Tam to pred rokom vyzeralo podobne:)
blajza pred 16 rokmi a 1 m
keket tam je nahulene :D
petro50 pred 16 rokmi a 1 m
toto poznam sranda to je