Skejter si predstavoval svoj dopad určite úplne ináč.

Nevydarený dopad lyžiaraAutor: romales16 990 videní

Klampiar s dlhoročnými skúsenosťamiAutor: deflo21 254 videní

Skate&SkateBoard FailsAutor: scary88888821 884 videní

Dvojitý pádAutor: benyxxxxx8 081 videní

Skate - pádAutor: godless65 980 videní

Strešný pádAutor: kinlay5 654 videní

SkejťákAutor: marlborka2029 796 videní

Garáž 2013 (full version)Autor: paolo9 289 videní

Nevydarený preskokAutor: duri084 800 videní

Hustý pad nevidarenyAutor: majormc12 002 videní

Zlý dopadAutor: benyxxxxx7 266 videní

Sneh na strecheAutor: benyxxxx27 351 videní

Nevydarený zoskokAutor: godless62 693 videní
livegame45 pred 16 rokmi a 1 m
:D :D tak mu trebe :D
kermit pred 16 rokmi a 1 m
:D sa prepadol az do pekla...
sisus pred 16 rokmi a 1 m
tak toto keby chcel urobit naschvál, tak sa mu to určite nepodarí!!!!
jackyno pred 16 rokmi a 1 m
lol to je magor
lennox pred 16 rokmi a 1 m
jujjj keby s tej budovy kurky vileteli :D xD
pieter pred 16 rokmi a 1 m
AU
docent69 pred 16 rokmi a 1 m
100 bodou
gza pred 16 rokmi a 1 m
stre !
gaspi7777 pred 16 rokmi a 1 m
UZ TO TU JE!!!
eso16 pred 16 rokmi a 1 m
lol ale co ine mal urobit v tej chvily ? Mozno by som urcite urobil ako on ale mozno by som v tej sekunde rozmyslel kde spadnem. Ale pekne :D :D
makakstromovy pred 16 rokmi a 1 m
:D:D 5*
fredo555 pred 16 rokmi a 1 m
toto tu uz je
ivettka6 pred 16 rokmi a 1 m
nech sa paci :D:D:D:D
majesty11 pred 16 rokmi a 1 m
ked sa inac neda :D
19winco91 pred 16 rokmi a 1 m
to som videl :D pecka
rohlik pred 16 rokmi a 1 m
až dvere zdulo :D
petopetopeto pred 16 rokmi a 1 m
jj zabite aj cemp si nasiel dobry
pucher pred 16 rokmi a 1 m
:D 5*
smallred pred 16 rokmi a 1 m
perfect :D :D :D
benyxxxx pred 16 rokmi a 1 m
:D Sa inak schoval...