Dvaja kamaráti strašili po nociach tretieho. Neskôr ich však niekto predbehol ...

Oheň na nebesiach (1993) - mimozemšťaniaAutor: hattorihanzo5 757 videní

Sme ufóni z planéty Y-13!Autor: vpiatoksapije83 878 videní

Akých mimozemšťanov poznáte?Autor: vydriduch26 957 videní

Záhady mimozemšťanů 2Autor: ezechyel9993 563 videní

E.T. volá domovAutor: kerberos6 171 videní

Invázia už začalaAutor: noone34 670 videní

NávštevníciAutor: nevada10 458 videní

Ufónec nafilmovaný v brazílskom pralese?Autor: th0r33 788 videní

Ufo 2 prílohaAutor: stredovek16 491 videní

Návštevník z inej galaxieAutor: bond17 491 videní

Ufo z Južnej AmerikyAutor: moriaq21 804 videní

MimozemšťaniaAutor: transformers8827 751 videní

UFO natočené v EdinburguAutor: shitmaster22 744 videní
rado3 pred 12 rokmi a 6 m
Mohol to aj dlhšie natáčať,keď ho tam bil :D to bolo strašne vtipné :D
bossado550 pred 12 rokmi a 10 m
:D:D:D:D:D:D
trkvas09 pred 12 rokmi a 10 m
to spoza dverý
blumen2 pred 13 rokmi a 7 m
som sa naplasil toho malieho ti kks
chadessan pred 13 rokmi a 7 m
Toto video proste milujem! Sledujem ho dlhšie a neprestávam sa na ňom zabávať, z času na čas. Podobne ako ufoporno. Ufónci majú niečo do seba :D
peto1590 pred 13 rokmi a 9 m
Aaaa ta toto nee :D
spenat48 pred 13 rokmi a 10 m
Ach jo škoda že to je jen urobené počítačovou grafikou...
striker75 pred 14 rokmi
aaaaaa skoro som sa posral
loller pred 14 rokmi
lol skoro som sa posral ked spoza tych dveri vykukol....
alex232323236 pred 14 rokmi a 1 m
piči jak som sa zľakla tej gumenej hračky :D
jurone8 pred 14 rokmi a 5 m
ale zaroven som sa aj strasne zacal smiat ked som videl jak ho tam bije do tvare na konci:DDDDD
saamienss pred 14 rokmi a 5 m
no neviem ci som si nepustil do textilu :D
formax pred 14 rokmi a 6 m
odplata je sladka;)
domo551 pred 14 rokmi a 6 m
Lol to je gumenne :D :D
pseudonka pred 14 rokmi a 7 m
neskoro sa chytali za hlavu následky sú primerané...
speedygonzales pred 14 rokmi a 8 m
ako mu pleskol tou zachodovou sedačkou po ksichte :D :D :D :D
kayka333 pred 14 rokmi a 11 m
Fajn video. :)
8berlin8 pred 14 rokmi a 11 m
dobre spravene video :D
xexes pred 14 rokmi a 11 m
toho ufona mam doma
felipejsko pred 14 rokmi a 11 m
Skoro som sa posrááááááááááál :D:D:D:D