Zlyhanie lana žeriava poškodilo turbínu tryskového motora v cene 8.5 mil USD.

Rameno žeriavaAutor: jasa27 113 videní

Dolu zo žeriavaAutor: avokado35 194 videní

Nový účes zvaný „na žeriava”Autor: avokado12 175 videní

Svojpomocná stavba žeriavaAutor: benyxxxxx16 959 videní

Loď vs. žeriav 1:0Autor: tigrica22 289 videní

A je zarobené (Čína)Autor: brekeke24 236 videní

Silný nárazový vietor knokautoval žeriavAutor: schokovokokoko15 320 videní

Demontáž stožiara v RuskuAutor: noone22 702 videní

Príliš ťažký náklad - žeriavAutor: dux57 402 videní

Žeriav to nezvládolAutor: noone54 767 videní

Ómajgád žeriav (USA)Autor: arilus21 757 videní

Vertikálna turbínaAutor: flexio12 511 videní

Kolaps žeriava v prístaveAutor: noone3 624 videní
corte72 pred 12 rokmi a 2 m
Aj keď je to chyba žeriavu na žeriavnikovom mieste by som sa odstrelil... Platiť také manko.... hmmm
sp33dy pred 13 rokmi a 1 m
je to tam? je!
maty152 pred 13 rokmi a 6 m
to neodje.al to ten co pustal tu flexu?? :D:D
brianss pred 15 rokmi a 1 m
Ale ved to nieje turbina triskoveho motora ale turbina na vyrobu elektriny v jadrovej elektrarni...clovece oprav si to
marsal92 pred 15 rokmi a 4 m
to tak má byť :D
benus pred 15 rokmi a 4 m
zberne suroviny zarobia
jakubko88 pred 15 rokmi a 4 m
To sa vyklepe ...O_O
majo792 pred 15 rokmi a 11 m
nadhera tipujem ze zeriavnik a mechanik nedostanu vianocne premie :D
duri600 pred 16 rokmi a 1 m
no dovolenka ista :)
hostel pred 16 rokmi a 1 m
zarobené :D
kamco pred 16 rokmi a 1 m
No, ale sadlo to tam pekne :D nie? Len keby to rameno nepadlo na turbínu, mohla v pohode frčať :D