No tak tomuto mladíkovi to nevyšlo. Fakt nepekný pád...

Bláznov skok a pádAutor: duri0827 122 videní

Nevydarené salto z trampolínyAutor: duri088 282 videní

Skok na bicykli - pádAutor: duri0820 683 videní

Nepodarene salto chlapcaAutor: noone5 671 videní

Blázni a pokus o skokAutor: duri0827 746 videní

Ohromný skokAutor: duri0811 120 videní

Mladík a jeho strojAutor: duri089 796 videní

Nepodarené saltoAutor: explorer8 004 videní

Salto na vlnáchAutor: duri087 569 videní

Skok cez lano - pádAutor: duri0827 643 videní

Pekné salto a nepekný dopadAutor: duri086 428 videní

Nepodarené salto vzadAutor: benyxxxxx34 951 videní

Nepodarené salto vzadAutor: tigrica37 390 videní
anty456 pred 13 rokmi a 9 m
0:10 to je fakt debil :D
quicktime pred 14 rokmi a 3 m
Tá pesnička je dobrá keď je tam spomalene :D
nixol359 pred 14 rokmi a 12 m
auuu... to muselo bolieť :))
punk142 pred 15 rokmi a 4 m
Tak som dopadol na švedske bedne a verte neni to dobry pocit :D
mirsej01 pred 15 rokmi a 9 m
loool ten mohol pekne kludne na vozicku sa pohanat :D
benko pred 15 rokmi a 9 m
blbo si načasoval... a takisto si z mozgu vytriasol rozum
draconian pred 15 rokmi a 10 m
ouuuu shIIIIP
nikushka1110 pred 15 rokmi a 11 m
aúúúúúúúúúúúúúúú :D:D:D:D
dnb11 pred 15 rokmi a 11 m
ooou sh píp :D
angelika pred 16 rokmi a 1 m
najlepsie su tie spomalene zvuky :D
fireblade31 pred 16 rokmi a 2 m
magor dobre ze si hlavu neorzbil!
minuska1722 pred 16 rokmi a 2 m
a tak snazil sa :)