Tento tučniak sa pokúšal na mopede preskočiť malý kopček.

Stop týraniu mopedov! (Rusko)Autor: dynamitero27 038 videní

Mastný tlsťochAutor: kalatrava107 019 videní

Ten moped bol už vhodný do šrotu!Autor: dakar29 240 videní

Tlsťoch na skútriAutor: drakonius10 844 videní

Tlsťoch v bazéneAutor: tigrica47 544 videní

Tlsťoch na skateboardeAutor: duri0813 337 videní

Dyno ladí mopedAutor: sagamartin17 466 videní

Malý tlsťochAutor: leviathan98 260 videní

Fitness maniak #2Autor: downovsyndrom3 522 videní

Arašidové maslo a ŽeléAutor: downovsyndrom4 235 videní

Na mopede boli trajaAutor: lokes4 700 videní

Zrazili ju mopedomAutor: pelargonium30 720 videní

Keď si od smrti vzdialený len 5 centimetrovAutor: pelargonium27 840 videní
norinco pred 6 rokmi a 9 m
prvý x za môjho života ale že úprimne ľutujem stroj....😥
beerman40 pred 9 rokmi a 7 m
dobre je vyžarty
xcoronerx pred 12 rokmi a 8 m
nádherné, mastné vlasy má
galileo26 pred 13 rokmi a 4 m
humus
pitko69 pred 14 rokmi
ked to išlo spomalene prišlo mi zle :D
victory1 pred 14 rokmi a 1 m
Chuda motorka vsak ten ujcek ma aspon 40 ton XD
khowk pred 14 rokmi a 2 m
Toľko slaniny :D
kingkros pred 14 rokmi a 6 m
nemam slov
hellboy654 pred 14 rokmi a 7 m
nepoznáte jeho objemový tréningový plán?
lo1ec pred 14 rokmi a 9 m
iná bravčovina :D
xxmischoxx pred 15 rokmi
Nový chlap Do JAckass :D
gergey6 pred 15 rokmi
100 bodov ine videjko :D .....už dlho som sa takto nezasmial :D :D
valecnikkiller pred 15 rokmi a 2 m
1:20to asi bolelo ten moped a ne ju videli ste ako sa odnej odrazila :::::::škoda mopedu:)
somerson pred 15 rokmi a 6 m
sak je tazsi ako ta motorka
juro037 pred 15 rokmi a 7 m
Sa rozlial na volante :D
sennik pred 15 rokmi a 8 m
to bolo 3. mája 2006 ak dobre čitam a si predstavte aky musi byť tučny teraz? :o:D
vietnam pred 15 rokmi a 8 m
aspoň využil tuk ako erbeg..
primanakup pred 15 rokmi a 8 m
sak zapecie motor tlstoch :DD
marek214 pred 15 rokmi a 9 m
A tá prdel hehe :D
samotarik1 pred 15 rokmi a 10 m
ten vipada ako majky tattl