parodia na Gustáva Husáka a jeho prejav, pls admin daj to na hlavnu stranu

Gustav Husák - vtipAutor: equinox12 930 videní

Gustáv Husák o povalačochAutor: ac6 385 videní

Ide ide vláčikAutor: emmatimea5 699 videní

Potrebuje vôbec ten vláčik trať?Autor: yannik6 287 videní

Pozor ide vláčikAutor: ask14111 660 videní

Vianočny VlačikAutor: abdulah2 772 videní

Gusto Husák sa sekol...Autor: kissboy10 254 videní

Pozor, vlak prichádzaAutor: kameranaceste10 649 videní

Husy - je to bolest prod.WIWATTAutor: husy4 439 videní

Husák o Gottovi (1971)Autor: phoenix8 439 videní

Prejav Husáka - paródiaAutor: jokyns10 445 videní

VláčikAutor: jasa10 533 videní

A, že prečo ide tak pomaly...Autor: michoxxx20 619 videní
2peto2 pred 16 rokmi
ked som to prvykrrat videl ja sikal :D
tigrica pred 16 rokmi a 2 m
na ZS sme na neho cumeli..ten jeho obraz :D