Brankár Eddie Gustafsson (Salzburg) má po zákroku domáceho hráča Lukasa Kragla (Linz) fraktúru obidvoch podkolenných kostí. Je to priam neuveriteľné a neprofesionálne od hráča prvej ligy! A dostal za to len žltú kartu!

Brankár brutálne zlomil nohu útočníkoviAutor: robkes24 835 videní

Zlomil si nohuAutor: matew9831 910 videní

Zlomil som si nohu!Autor: mordor569 543 videní

Ten už asi vodiča sanitky robiť nebude (Čína)Autor: kobrick21 297 videní

Frigov bratranec sa zamestnal u policajtov aAutor: conan19 853 videní

Terrell si zlomil nohuAutor: michaello5 956 videní

Sekuriťák si pri naháňaní narušiteľaAutor: conan22 909 videní

Keď si zlomíš nohu, ale aj tak si šťastný!Autor: daturametel27 619 videní

Vraveli mu „Zlomíš si nohy“ a on ichAutor: buntajtatar18 137 videní

Mladý sa chcel ukázať, skončil naAutor: foprint15 107 videní

Nepríjemná zlomenina nohyAutor: tibkac16 411 videní

Nepríjemná zlomenina Andersona SilvuAutor: kedzbe32 222 videní

Už si rozmyslí, či bude jazdiť na koniAutor: mrtee14 666 videní
applejuice pred 10 rokmi
Kragel ma vystizne meno
sivo007 pred 10 rokmi a 8 m
skoro neverim prvy real. faul na fudbale to kolko za to dostal penez?
zer0 pred 10 rokmi a 11 m
Fair Play = zakerne fauly,filmovanie,nadavky,korupcia,zranenia,neucta k superovi a rozhodcom a to všetko pod ruškom zapalu z hry.Sam hram futbal ale treba mi rihat ked vidim v telke tie premotivovane,vygelovane akoze hviezdy.Tento zakrok nema nic spolocne s futbalom ,zlomit nohu superovi a povedat,ze to bolo v zapale hry,ze som siel po lopte a podobne?Dat mu distanc dovtedy pokial sa zranený hrač nevrati do zapasoveho procesu aj keby to trvalo roky a ak skoncil zraneny kvoli tomu s futbalom tak vinnikovi dozivotny distanc+ nahrada zranenemu za stratenu karieru a nahrada uslej mzdy.
ebe pred 11 rokmi
Normálny fucik skončil v 1999tom začala éra podvodníkov, klamárov, stávkarov, reklamárov a divadelníkov :D
elfo pred 11 rokmi a 1 m
aspoň nemusí simulovať :D
ljucas pred 11 rokmi a 4 m
křupnul
flugcoigfligen pred 11 rokmi a 8 m
Simulant jeden :D
vanik pred 12 rokmi a 6 m
fuj
0000lion pred 12 rokmi a 9 m
za toto by som mu cervenu kartu vytetoval na celo
alamo pred 13 rokmi
no nech ti nej3be,za toto zlta karta??? :o ved to bol cisty atentat :D
vladiarka pred 13 rokmi a 1 m
vyzerá to ako keby má tú nohu z gumy..ale muselo to fest bolieť
axatek pred 13 rokmi a 1 m
Au
tom511 pred 13 rokmi a 3 m
simulant :D
zilko pred 13 rokmi a 3 m
Tymto mu skoncil karieru ako sportovcovi.. si myslim ze by mu mal dozivotne nasledky platit....
filip333 pred 13 rokmi a 6 m
Za toto žltú kartu ! Ja by som mu zakázal hrať ak by som ho neposlal do basy
oliverko5555 pred 14 rokmi a 6 m
az ma striaslo :(:(
appendix pred 14 rokmi a 8 m
Kurňa niekedy fakt hraničí s § za úmyselné ublíženie ne zdraví...
tomilee pred 14 rokmi a 8 m
auuuuuuuuu
dendza323 pred 15 rokmi a 1 m
a ten koment s tim mydlom to nemalo chyb
dendza323 pred 15 rokmi a 1 m
to muselo bolet auuuuuuuuuuuuuuuuuu