Tak takú šupu do tváre by som nechcela dostať.

Päsťou do tváre (spomalene)Autor: rudy11146 212 videní

Najlepší úder v histórii boxuAutor: sukel131 217 videní

Šupa do tváreAutor: vycapnik21 680 videní

Chivu udrel Rossiho do tváreAutor: 19misscho195 508 videní

Samopalom do tváreAutor: almano14 818 videní

Pani dostala päsťou do tváreAutor: gettho1111143 392 videní

Balón do tváreAutor: tigrica21 523 videní

Tvár smrti - nukleárna bombaAutor: buchnad105 605 videní

Plastika tváre po domáckyAutor: benyxxxxx12 636 videní

Vypol ho ako poistkyAutor: dominogator10 687 videní

Točenie pera level 99Autor: bombarderis37 172 videní

Stavili sa o čapicu (K.O.)Autor: muerte42 652 videní

Šupy do tváreAutor: zdenkoha18 655 videní
asteroid pred 13 rokmi a 9 m
Lutujem ho, ale na začiatku hovoril stupit, stupid! čo znamená blbý alebo tak nejak, takže ssi myslím že viem prečo taku šupu dostal
tomasix1997 pred 14 rokmi a 11 m
Keby tam nebolo oh my god tak by to nebolo ono davam 5. Ale muselo to bolet
21marek127 pred 15 rokmi
Dvaja idu na slabšieho ale keby natrafili na silnejsieho tak by dostali cez držku..
foxxik pred 15 rokmi a 3 m
By som mu odtrhol hlavu a nasral do krku ... blbcovy...
kappa98 pred 15 rokmi a 5 m
Byt tam, tak mu tu ruku odtrhnem a zabijem ho nou..
stewe69 pred 15 rokmi a 5 m
to čo je?! WTF?!
nismo777 pred 15 rokmi a 9 m
skoda ,ze som tam nebo..
roxiblum pred 15 rokmi a 11 m
tak toto je fakt ,,METAL - NULA,,
dominoxxx72 pred 15 rokmi a 11 m
jaka supa :D a jaky vresk v spmalenom :D
wegeta pred 16 rokmi a 1 m
preco provokovala krava - jej chyba
borisk2 pred 16 rokmi a 1 m
nic mu nieje len mamka aj ocko ho velmy rozmaznavaly tak preto rici ako prasa
petro50 pred 16 rokmi a 1 m
Tak to je kruté . By ma zaujimalo aké mala zranenia ..
snacked pred 16 rokmi a 1 m
Ja tu citam komentare chalani :D a serem sa od smiechu nevidite zeto je Zena/Dievca :D :D :D
snacked pred 16 rokmi a 1 m
Ved jasne ze krici ked tresnes take Dievcatu
mysinues pred 16 rokmi a 2 m
Fuuuhaaa tak to čo jej odondil ok či čo ked taký krik ?
rainbowsix pred 16 rokmi a 2 m
čo sa dá čakať od amíkov
bara121 pred 16 rokmi a 2 m
to su debili a no konci sa ho pitali ci je v poriadku
dead pred 16 rokmi a 2 m
to je to najlepsie video zo vsetkych :D
miso231 pred 16 rokmi a 2 m
by som mu este jednu dal ked tak vrieskal...
kubes1000 pred 16 rokmi a 2 m
zjapal jak keby ho rezali... zasa to az taka supa nebola... :D ja som schytal dve supy s pacidlom a nevrieskal som tak... :D