Video na Fifa - svetový pohár. 32 krajín a my medzi nimi

FIFA WORLD CUP 2010 - SLOVAKIAAutor: damokin7 624 videní

FIFA 2010 WORLD CUP SAAutor: iceman15 119 videní

Premiéra technológie videorozhodcov - 2018 FIFAAutor: woodoowood2 118 videní

FIFA World Cup pre ŠpanielskoAutor: carlson2237 537 videní

Rusko 100% pripravené na FIFA World Cup 2018Autor: woodoowood3 474 videní

10 najkrajších gólov z FIFA World Cup NemeckoAutor: neo61209 982 videní

FIFA World Cup 2006 OFICIAL SONGAutor: ricardinho233 516 videní

Pekný gólAutor: futbalissta5 441 videní

FIFA World Cup 2014 promoAutor: laci6543222 849 videní

Hymna World Cup 2022Autor: severus1 864 videní

Pietermaritzburg World Cup 2012 - Peaty HelmetAutor: urage2 758 videní

World Cup 2010Autor: lemonade3 584 videní

Sam Hill - Crash World Cup 2013 South AfricaAutor: andrix102 843 videní
49imal94 pred 13 rokmi a 10 m
pekne spomienky :D
minecraftko pred 14 rokmi a 1 m
Naši sú slabí ako čaj
casiopeus9 pred 14 rokmi a 11 m
Preco tu nie su Cesi?:O.....oooo nie,oni nepostuuupili!:Phaha
pista551 pred 15 rokmi a 3 m
dobry to sampionat bol:) ale ked si spomeniem ako sme naprasili talianom to bolo radosti:)
palko2001 pred 15 rokmi a 4 m
2:16 Slovakia :)
flysser pred 15 rokmi a 5 m
1:47 OMG to co je???
hniso pred 15 rokmi a 7 m
aleked sa tak zamyslite tak futbal ozaj spaja svet, ved vtedy vsetci len tim ziju.....
tripike pred 15 rokmi a 9 m
1:47 omg to co je???
pelendrej pred 15 rokmi a 10 m
kuwa my sme republica!!!! uz am to sere v sade je len Slovakia alebo Slovak ale my sme Slovak (republic) omg !!!!! :D
sandokan1 pred 15 rokmi a 11 m
"Trošku" zhoršená kvalita videa.. Ale inak vcelku v poho, veď každá krajina tam má len malý moment
delamio pred 15 rokmi a 11 m
Za SVK tam mohli dať Gancarczykov či ako sa vola :D
rey619 pred 15 rokmi a 11 m
Ten šestákov gooool proti česku nečo neuveritelne :D
xmotos125 pred 15 rokmi a 12 m
uz sme sice vypadli ale ja verim ze o 4 roky tam budeme zas... chlapci ste dobri... dakujeme vam.. a s mojej strany poklona :)
ona pred 16 rokmi
02:16 :)
xqxtxpx pred 16 rokmi
pls ako sa vola ta pesnicka ?
prekurzor123 pred 16 rokmi
no super daju Slovensko a hned za namy Slovinsko no nech ty ludia su načisto zblbnuty kto je kto
johnyy23 pred 16 rokmi
nieje to zlé no očakával som ničo lepšie
papoo pred 16 rokmi
SLOVAKIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!
rey619 pred 16 rokmi a 1 m
Toto je najlepšie video z celeho mojevideo.sk *5 a keby sa da tak aj 100*
rey619 pred 16 rokmi a 1 m
Ján Mucha,Martin Škrtel,Peter Pekarik,Ján Durica,Marek Cech,Zdeno Strba,Martin Petras,Vladimir Weiss,Marek Sapara,Miroslav Karhan,Jan Kozak,Marek Hamsik,Jan Novak,Robert Vittek,Eriík Jendrišek,Stanislav Sestak,Filip Holosko. +REŠPEKT+