Tradičny festival v Gandhimai v Nepále navštívi 5000000 ľudí každých 5 rokov, kde spoločne zmasakrujú asi 200000 zvierat. Nie na mäso, ale na uzmierenie bohov...

Krvavý festival - 500 000 mrtvých zvierat (Autor: monsio1 611 videní

Podrezaná ťavaAutor: peros4 507 videní

Falošná krv - ako natoAutor: johncorp184 464 videní

Zviera je len zvieraAutor: biolog45 880 videní

Manifest marnosti a naděje: Portrét MichalaAutor: hayduke3 756 videní

Masaker v Bratislave!Autor: aircreative140 760 videní

Taká bežná situácia s nosorožcami v NepáleAutor: tchoroid13 306 videní

Dravec cestovateľ - Parahawking v NepáleAutor: chupp414 362 videní

Vystúpenie Lady Gaga a luciferiánsky motív jejAutor: pesimista6 633 videní

Spomalené zábery zvieratAutor: bambin0022 891 videní

Masová cigánska bitkaAutor: buchnad332 407 videní

Zvieratá proti sebeAutor: pseudonka12 798 videní

World War Z - Masaker motorovou pilouAutor: jizko1251 015 videní
adam159 pred 13 rokmi a 7 m
hovada sa v tom viživaju
orwell84 pred 14 rokmi
hmm, ja som myslel ze v Nepale sa vacsina ludi hlasi k budhizmu
acatraz pred 14 rokmi
Asi sa radi hraju na stredovekych vojakov....ale takto plitvat zivotmi zvierat je nieco hnusne
propiska pred 14 rokmi
Že obeta bohu... Boh nemôže existovať, pretože by ľudstvo už dávno vyhubil za to čo koná.....
appendix pred 15 rokmi a 3 m
nechcem byť zlý, ale na domácich zabíjačkách na SK možno niektoré prasce trpia dlhšie. Ak ich budú konzumovať, tak myslím, že to bola rýchla a humánna smrť.
tomaskopp pred 15 rokmi a 3 m
Zaujimavy ritual.
afrikakorps pred 15 rokmi a 3 m
atomovu bombu na nich....
322sima pred 15 rokmi a 3 m
bozeeee ta hlava odseknuta sa este hybe!! .. .aj to telo . .=( hnusaci jedny
pythoner pred 15 rokmi a 5 m
Tu civilizacia neexistuje preto by to malo byt postrielane...
pythoner pred 15 rokmi a 5 m
Do boja White power!!!!
322sima pred 15 rokmi a 7 m
aaaaaaaaaaa preboha oni sa este s toho tesia!!!
322sima pred 15 rokmi a 7 m
aaaaaaaaaaaaaaaaaa monstaaaaaaaaaaa
ancore pred 15 rokmi a 8 m
co sme v praveku ?
hardcoretommy pred 15 rokmi a 9 m
spini hnustne
rokoko pred 16 rokmi a 1 m
jezisi to je ...............pane boze to de sme
pleyboj18 pred 16 rokmi a 2 m
svine jedne,budu ešte žrať čo zabili
strelec pred 16 rokmi a 3 m
primitivizmus, potom sa čuduj svetu že nemajú čo do huby. Podobne ako india - potkanom dobreže nelýžu rite a sami od hladu zdochýňajú . Tieto kultúry by mali dostať zákaz vstupu do "civilizovaného" sveta
33majo3 pred 16 rokmi a 3 m
...ĽUDIA SÚ NAJHORŠIA ZVER AKÁ NA TEJTO ZEMI MOHLA BIŤ !!! :(
st3ve pred 16 rokmi a 3 m
:( neda sa na to pozerat.
tomcraft pred 16 rokmi a 3 m
Tym buzerantom by som tak hlavy odrezal