Opäť ruskí odborníci v akcii...

Zhadzovanie snehu zo strechyAutor: medialko32 953 videní

Zrezávanie snehu zo strechyAutor: zork18 450 videní

Ako sa čistí strecha od snehu 2Autor: domco2227 940 videní

Pomôcka na odstraňovanie snehu zo strechyAutor: tigrica53 626 videní

Tancujúci RusiAutor: d12boyzd1235 431 videní

Trochu nám nasnežilo, musíme dostať ten snehAutor: johnatan20 169 videní

Poď sem, poď!Autor: tozobor18 655 videní

A sneh zo strechy je zrazu doleAutor: pishishvor26 229 videní

Sneh na strecheAutor: benyxxxx27 351 videní

Nezvyčajné skákanie do snehuAutor: tigrica19 506 videní

Odstraňovanie snehu zo strechyAutor: gabe14 844 videní

200 centimetrov snehu (Japonsko)Autor: kobrick18 869 videní

Keď napadne veľa snehuAutor: zajacit21 526 videní
mirous pred 10 rokmi a 5 m
...a štvorkolesové párky majú smolu....
dennypea pred 16 rokmi a 3 m
tomu chudakovi na prvom musi troch zatekat cez te okna
speeed pred 16 rokmi a 3 m
a maju po aute :D
jojko1998 pred 16 rokmi a 3 m
Podľa toho ako tam tie autá nekoordinovane stáli jednalo sa o vraky (ktorých ešte stále máme aj my na sídliskách dosť veľa). Tak sa ani veľmi nečudujem. Aspoň sa chlapci na streche zabavili :)
semto pred 16 rokmi a 3 m
Kks, a potom, že zkade berú to prostredie na Call Of Duty :D
vosanko pred 16 rokmi a 3 m
zahladzuju stopy
deni666 pred 16 rokmi a 3 m
Zigulak vydrzi vsetko ruska sila xD
acesko pred 16 rokmi a 3 m
rusko je cooool mame sa este co ucit
cutlerj pred 16 rokmi a 3 m
to su vraky...
spown pred 16 rokmi a 3 m
tak toto... jedine Rusko :D
marcel99 pred 16 rokmi a 3 m
tusim sa natom sam zabaval:D:Dchcel si zlepsit musku:D
if pred 16 rokmi a 3 m
vyklepú kladivom a je to .. :D
vlades123 pred 16 rokmi a 3 m
Vsak to vidno s akou chutou to hadze inak ze sa neboji ta vyska!
duri08 pred 16 rokmi a 3 m
by som im dal sneh zhadzovať...namiesto toho snehu by som ich zhodil dole...
pitelhowen pred 16 rokmi a 3 m
to rusi su naozaj taky tupy???!!!
scirocco pred 16 rokmi a 3 m
no mna bi porazilo mattam auto ;[
bengoroo3 pred 16 rokmi a 3 m
podla mna su tie auta pekne zaparkovane presne ako po kolizii
miko123456 pred 16 rokmi a 3 m
sak keby to chcelo niekomu padnut na hlavu!!!!!!!!!!!!
chaotic pred 16 rokmi a 3 m
este jak sa pozera jak to padne a co to spravy no lol :D
makakstromovy pred 16 rokmi a 3 m
idioti...bolo by to v pohode jedine ak by tie autá boli ich..to by som ešte ako tak "chápala"....